[ATB] Aktualności Kobelco

10 000 koparek wyprodukowanych przez Kobelco India

Data publikacji:

Kobelco Construction Equipment India ogłosiło, że firma wyprodukowała 10 000 koparek hydraulicznych w ich lokalnej fabryce w Indiach. Firma zależna Kobelco Construction Machinery (KCM) zorganizowała niedawno uroczystość z tej okazji.

W oczekiwaniu na wzrost popytu w Indiach od stycznia 2011 r. KCM rozpoczął działalność lokalnej fabryki w Sri City Industrial Park w Andhra Pradesh.

Początkowa zdolność produkcyjna wynosiła dwie jednostki dziennie; obecnie jest to dziesięć jednostek dziennie, a firma mówi, że pracuje nad poprawą wydajności do 12 jednostek dziennie.

Jesteśmy bardzo dumni, że udało nam się wyprodukować 10 000 koparek hydraulicznych w ciągu niespełna dziesięciu lat w Indiach. Naszym celem na najbliższe dziesięć lat jest stworzenie najwyższej klasy fabryki we wszystkich fabrykach Kobelco pod względem bezpieczeństwa, jakości i wydajności. - powiedział Prezes Kobelco Construction Equipment, Nakagawa

Zapotrzebowanie na koparki hydrauliczne w Indiach stale rośnie, ponieważ kraj ten cieszy się wzrostem gospodarczym i znacznymi inwestycjami w projekty infrastrukturalne.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.