[ATB] Aktualności

20 lat współpracy Kiesel z Hitachi

Data publikacji:

Niemiecka firma Kiesel z siedzibą w bawarskim Baienfurt, na południowy zachód od Monachium, świętuje 20-lecie współpracy z marką Hitachi. Przedsiębiorstwo zostało dystrybutorem tej marki w 2003 r., a obecnie jest wyłącznym dostawcą tych maszyn w Niemczech, Austrii i Polsce.

    20 lat współpracy Kiesel z Hitachi

Firma ma do dyspozycji 45 oddziałów na obsługiwanych rynkach zbytu i sprawnie działającą sieć subdilerów, przez co tylko na rynku niemieckim osiągnęła przez ten czas podwojenie udziałów w rynku przez markę Hitachi. Warto dodać, że ta współpraca nie ogranicza się wyłącznie do klasycznego schematu producent - importer. W 2022 r. Hitachi wręczyło firmie Kiesel nagrodę Pioneering Spirit Award za konsekwentne innowacje w zakresie rozwiązań cyfrowych i niestandardowych. Firmy rozszerzyły również swoje relacje, tworząc spółkę joint venture Kenki Technology Group (KTEG).

KTEG jest deweloperem bezemisyjnego sprzętu budowlanego i technologii budowlanej na rynek europejski. Jest to ewolucja Europejskiego Centrum Zastosowań Elektrycznych Maszyn Budowlanych, które Kiesel i Hitachi utworzyły po raz pierwszy w 2018 r.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.