[ATB] Nowości Zoomlion

58-metrowy wysięgnik Zoomlion zadebiutuje na Baumie

Data publikacji:
58-metrowy wysięgnik Zoomlion zadebiutuje na Baumie

Firma Zoomlion na tegorocznej wystawie Bauma w Monachium wprowadzi na rynek wysięgnik teleskopowy o wysokości roboczej 58,8 m, rozszerzając tym samym swoją dotychczasową ofertę platform Ultra.

Nowy model ZT58J Ultra, który może się również pochwalić zasięgiem do 25,5 m, ma podwójny udźwig platformy 300 kg bez ograniczeń i 454 kg z ograniczeniami oraz oferuje możliwość pokonywania wzniesień pod kątem do 24°.

Wysięgnik napędzany silnikiem Diesla ma napęd na cztery koła i może pracować w trudnym terenie, a jego teleskopowy wysięgnik zapewnia szeroki łuk roboczy od -55° do +70°.

ZT58J Ultra, który jest siostrzanym modelem podnośników Zoomlion ZT42J i ZT68J Ultra, zostanie zaprezentowany publiczności wraz z trzema nowymi MEWPS. Jak informuje producent, na targach zaprezentuje również swoje dwa najnowsze podnośniki przegubowe RT zasilane litem. Zasilany litem podnośnik przegubowy ZA20JERT-Li Zasilane litem podnośniki przegubowe ZA16JERT-Li i ZA20JERT-Li firmy Zoomlion będą jednymi z kluczowych produktów prezentowanych na targach Bauma 2022.

ZA16JERT-Li i ZA20JERT-Li są wyposażone w platformy o pojemności 250 kg i mają wysokość roboczą odpowiednio 17,8 i 21,38 m, z wysięgami 9,72 i 12,1 m. Obok nich producent pokaże również swoje elektryczne wysięgniki teleskopowe ZT22JE i ZT26JE. Te dwa modele, wprowadzone na rynek w listopadzie ubiegłego roku, mają wysokość roboczą 24,4 i 28,7 m i, jak twierdzi Zoomlion, okazały się popularne wśród europejskich firm wynajmujących.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.