[ATB] Aktualności

AGF Acces Group wybrana do prac mostowych

Data publikacji:

AGF Access Group z siedzibą w Montrealu została wybrana przez Ship Channel Constructor do zapewnienia sprzętu do budowy nowego mostu w Teksasie. Zespół dużych projektów Grupy AGF Access, wraz ze swoimi oddziałami produkcyjnymi Hydro Mobile i Winsafe, opracował szereg rozwiązań, które mają być używane w ciągu najbliższych sześciu lat budowy.

 

Obecny most Ship Channel zostanie zastąpiony przez dwa jednokierunkowe mosty po cztery pasy. Nowy most będzie miał 500 stóp wysokości, 1300 stóp długości, dzięki czemu most będzie szóstym najdłuższym głównym odcinkiem w kraju i drugim w Teksasie.

„Jesteśmy dumni z zaspokojenia potrzeb związanych z projektem mostu Sam Houston” - powiedział Rick Harland, dyrektor regionalny, Hydro Rents - dostarczyliśmy sprzęt do dużych projektów w Teksasie i spełniliśmy ich potrzeby z takim samym naciskiem na bezpieczeństwo i terminowość.

Dostawy AGF Access Group są planowane na lipiec 2019 - luty 2020 r. Zakończenie budowy mostu potrwa sześć lat, most w kierunku południowym zostanie ukończony w 2021 r.. Most w kierunku północnym - w 2024 roku.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.