AGF Acces Group wybrana do prac mostowych

AGF Acces Group wybrana do prac mostowych

AGF Access Group z siedzibą w Montrealu została wybrana przez Ship Channel Constructor do zapewnienia sprzętu do budowy nowego mostu w Teksasie. Zespół dużych projektów Grupy AGF Access, wraz ze swoimi oddziałami produkcyjnymi Hydro Mobile i Winsafe, opracował szereg rozwiązań, które mają być używane w ciągu najbliższych sześciu lat budowy.

 

Obecny most Ship Channel zostanie zastąpiony przez dwa jednokierunkowe mosty po cztery pasy. Nowy most będzie miał 500 stóp wysokości, 1300 stóp długości, dzięki czemu most będzie szóstym najdłuższym głównym odcinkiem w kraju i drugim w Teksasie.

„Jesteśmy dumni z zaspokojenia potrzeb związanych z projektem mostu Sam Houston” - powiedział Rick Harland, dyrektor regionalny, Hydro Rents - dostarczyliśmy sprzęt do dużych projektów w Teksasie i spełniliśmy ich potrzeby z takim samym naciskiem na bezpieczeństwo i terminowość.

Dostawy AGF Access Group są planowane na lipiec 2019 - luty 2020 r. Zakończenie budowy mostu potrwa sześć lat, most w kierunku południowym zostanie ukończony w 2021 r.. Most w kierunku północnym - w 2024 roku.

KP

Reklama
Powiązane artykuły