[ATB] Aktualności

Ahern rozwija się w Japonii

Data publikacji:

Ahern Japan oficjalnie otworzyła swój nowy oddział w Osace.

Oddział o powierzchni 500 metrów kwadratowych to nowy, zbudowany na zamówienie obiekt, który jest ponad dwukrotnie większy od oryginalnego oddziału w Osace, który znajdował się kilka minut jazdy od hotelu. Nowy obiekt będzie wspierał biznes w miarę wzrostu jego obecności w regionie, umożliwiając mu posiadanie większych zapasów nowych maszyn i części zamiennych, jak również rozbudowany warsztat do kontroli przed dostawą i napraw sprzętu oraz przebudowy.

Zespół Ahern Japan Osaka przeniósł się do nowego obiektu w czerwcu i był oficjalnym wielkim otwarciem w zeszłym tygodniu, które obejmowało imprezę otwartą dla kluczowych klientów i interesariuszy, a uczestniczyli w niej dyrektor generalny Snorkel, Matthew Elvin.

Założony w 2000 r., wcześniej znany jako Snorkel Japan, podmiot dystrybucyjny, z trzema lokalizacjami w Tokio, Yokohamie i Osace, został przemianowany na Ahern Japan w 2014 r. Firma, prowadzona przez Masashi Sakuma, zapewnia sprzedaż, serwis i wsparcie dla wind Snorkel oraz produkty rusztowań Instant UpRight, a na początku tego roku stały się wyłącznym dostawcą gąsienicowych dźwigów Ruthmann Bluelift w Japonii.

Dyrektor zarządzający Ahern Japan, Masashi Sakuma, powiedział:

Jest to znaczący i ekscytujący rozwój dla Ahern Japan, który pozwoli nam zaspokoić rosnące zapotrzebowanie w tym regionie na sprzęt o wysokim zasięgu w długim okresie i zapewnić, że mamy produkty i części zamienne w magazynie lokalnie, aby wygrać reaktywną działalność. Chciałbym podziękować mojemu zespołowi za ich ciężką pracę i zaangażowanie w to przeniesienie, zapewniając jednocześnie, że nadal utrzymujemy doskonałą obsługę naszych obecnych klientów.

Dyrektor Snorkel, Matthew Elvin, dodał podczas ceremonii: To naprawdę przygotowuje grunt pod sposób, w jaki planujemy wspierać ten rynek w przyszłości, i życzę Masashi i zespołowi kontynuowania sukcesu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.