Aktualności

Aktualności z życia firm

Data publikacji:

Działo się trochę w życiu świetnie nam znanych firm , poniżej nieco informacji , które przybliżą Wam jakie kroki poczyniły w ostatnim czasie.

    wystawa

W miniony weekend miłośnicy nowoczesnej techniki rolniczej mieli się spotkać w Kielcach, podczas tegorocznej edycji targów Agrotech. Jednak w związku z rozszerzającą się pandemią koronawirusa targi te zostały przełożone. Organizatorzy wystawy ogłosili właśnie jej nowy termin. Kolejny Agrotech odbędzie się w dniach 19-21 czerwca 2020 r.

Rolnicy utrzymujący krowy i świnie będą mogli ubiegać się o wsparcie finansowe za poprawę warunków utrzymania tych zwierząt ponad wymagane normy. Nabór - drogą elektroniczną, w ramach formularza eWniosekPlus potrwa od 15 marca do 15 maja 2020 r. Na działanie Dobrostan zwierząt PROW 2014-2020 zarezerwowano 50 mln euro, z których będzie mogło skorzystać w ramach wsparcia ok. 65 tys. rolników.

W związku z dużym zainteresowaniem wyrobami KFMR Krukowiak i wynikającym z tego wydłużonym czasem oczekiwania firma z Brześcia Kujawskiego wprowadziła tzw. „tablicę”, czyli miejsce, w którym dilerzy wzajemnie się informują o wolnych maszynach, które mogą odstąpić innym dilerom. Wykaz maszyn dostępnych „od ręki” umieszcza tam również firma Krukowiak.

109,12KM taka była średnia moc nowego ciągnika rolniczego rejestrowanego w pierwszych dwóch miesiącach 2020 r.
To o blisko 5 KM mniej niż w tym samym okresie roku ubiegłego. Pokazuje to ponadprzeciętny wzrost liczby rejestracji ciągników w niskich przedziałach mocy. Jako jedyny tendencję spadkową wykazuje segment ciągników o mocy powyżej 200 KM.

Firma Alliance Tire Group intensywnie promuje opony ze swojej nowej serii Agri Star II. Producent właśnie ogłosił, iż po raz drugi z rzędu został oficjalnym partnerem Deutz-Fahr Power Tour 2020, które odbędzie się we Francji. Koncern zaprezentuje tam swoje najnowsze modele ciągników.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.