[ATB] Technika AL-KO

AL-KO Energy Flex dla ambitnych hobbystów

Data publikacji:
AL-KO Energy Flex dla ambitnych hobbystów

Do rodziny kosiarek akumulatorowych 36V AL-KO Energy Flex 42.2 Li oraz AL-KO Energy Flex 46.2 Li SP dołączają dwie nowe maszyny - inteligentne kosiarki AL-KO  Energy Flex 46.2 Li SP-W Comfort i AL-KO Energy Flex 512 Li VS-W Premium.

Nowe maszyny mogą być zasilane dwoma akumulatorami jednocześnie, co podwaja zakres czasu pracy. Pozwala to na przycięcie trawnika o powierzchni aż do 1000 m² szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki dużej szerokości koszenia wynoszącej, aż 46 cm oraz pojemnemu koszowi o pojemności 70 litrów koszenie ogrodu będzie efektywniejsze. Kosz kosiarki został wyposażony we wskaźnik poziomu napełnienia, dzięki czemu nie musimy tracić czasu na sprawdzanie poziomu zapełnienia kosza w trakcie pracy. Dodatkowo kosz został wyposażony w specjalny język gwarantujący prawidłowe osadzenie i ochronę przed rozsypywaniem pokosu podczas opróżniania kosza. To wszystko sprawia, że możemy pracować dużo szybciej i bez zbędnych przestojów.

Rozwiązania Smart

Kolejną innowacją zastosowaną w modelach AL-KO  Energy Flex 46.2 Li SP-W Comfort, jak i AL-KO  Energy Flex 512 Li VS-W Premium, jest przycisk Smart, który nie tylko wyświetla stan ładowania, ale dodatkowo nawiązuje połączenie z innymi inteligentnymi urządzeniami dzięki usłudze IFTTT AL-KO. Dzięki temu zlecić automatyczne uruchomienie systemu nawadniania ogrodu tuż po skończonym koszeniu.

Dodatkowo istnieje możliwość zastosowania akumulatora AL-KO Energy Flex z maszynami solo by AL-KO, co zapewnia jeszcze więcej możliwości i większą elastyczność. Wszystkie modele kosiarek solo by AL-KO są również wyposażone w usprawniony system swobodnego rozładowywania akumulatorów podczas gdy nie są używane, który wydłuża żywotność akumulatorów i całkowity czas ich eksploatacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.