[ATB] Nowości Allu

Allu - Innowacja kluczem do sukcesu

Data publikacji:

Współcześni projektanci maszyn dbają o ich funkcjonalność w szerokim zakresie. By tak się stało, niezbędny jest odpowiedni osprzęt. Dzięki przystawkom maszyny mogą być w większym stopniu wykorzystywane podczas różnorakich prac, wszak dziś wszystko musi być wykonane szybko, tanio, bezpiecznie i perfekcyjnie.

Urządzenia do stabilizacji gruntu Allu Processor 300 HD i 500 HD to profesjonalne rozwiązania zmieniające koparkę w potężne i wszechstronne narzędzie do skutecznego stabilizowania różnych materiałów, w tym trudnych, od gliny, mułu, torfu, szlamu i osadów po urobek i zanieczyszczoną glebę. Processor 300 HD wykonano z odpornej na zużycie stali. Może pracować na głębokości do 3 m. Jest napędzany przez system hydrauliczny koparki. Stabilizuje materiały w trybie mokrym lub suchym, w zależności od potrzeby, wszędzie tam, gdzie pracuje koparka. Procesor 500 HD jest jeszcze bardziej solidny i wytrzymały. Od produktu siostrzanego różni się większym rozmiarem i zakresem działania, na głębokości 5 m.

Środki chemiczne wiążące spoiwo są wtryskiwane przez dyszę umieszczoną między bębnami mieszającymi, po czym dostarczane za pomocą dołączonej rury o średnicy 80 mm do obszaru, gdzie odbywa się proces ścinania mieszanki. Przystawkę wyposażono w automatyczną regulację momentu obrotowego, zawory między dwoma silnikami hydraulicznymi, czujniki obrotów bębna i temperatury, a także czujniki wykrywania wycieku oleju wewnątrz konstrukcji ramy. Operator koparki, sterując obrotem bębnów, ma wpływ na efektywniejsze mieszanie. W opcji jest możliwość zwiększania głębokości roboczej - o 2 i 3 m.

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.