[ATB] Aktualności Allu

Allu rozszerza działalność w Chinach

Data publikacji:

Firma Allu ogłosiła, że uzyskało licencję biznesową w Chinach, aby założyć własną jednostkę, z której będzie produkować i prowadzić działalność. Fińska firma, która wytwarza liczne produkty, takie jak np. łyżki kruszące, powiedziała, że ekspansja w Chinach jest kluczem do jej strategii rozwoju.

Peter Grönholm, dyrektor zarządzający, powiedział: Możliwości rozwoju i produkcji w Chinach są fantastyczne. Mamy jasną strategię i stale rozwijamy naszą sieć, zawsze szukając ulepszeń, aby sprostać wymaganiom klientów. Nasi ludzie są w sercu tego, co robimy, a bezpieczeństwo jest jedną z naszych kluczowych wartości. Nowy obiekt operacyjny daje nam siłę, której potrzebujemy, aby inwestować w przyszłość dla regionu poprzez dostarczanie konkurencyjnych produktów.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.