[ATB] Technika

Alsina - Wielorazowe z belek

Data publikacji:

Mecanoflex to system szalunkowy wielokrotnego użytku od firmy Alsina, przeznaczony do stropów monolitycznych i prefabrykowanych. Rozwiązanie ma postać rusztu z za-chodzących na siebie belek wzdłużnych i poprzecznych. Wszystko tworzy bezpieczną i stabilną konstrukcję.

System Mecanoflex składa się jedynie z trzech podstawowych elementów, do których należą: belka wzdłużna, belka poprzeczna oraz belka poprzeczna z drewnem, która mocuje i usztywnia powierzchnię szalunku. Belka umożliwia zamocowanie trójwarstwowego panelu i  zapobiega jego przesunięciu, zwiększając stabilność całego rusztu. Jest to bardzo ważne szczególnie w przypadku paneli znajdujących się na krawędzi stropu oraz w niebezpiecznych miejscach.
System można łączyć z innymi rozwiązaniami producenta, takimi jak: panele Alisan, trójnóg, stemple A30, A35 i A40, przegroda Alisan, balustrada zabezpieczająca oraz system Alsipercha do bezpiecznego montażu, zapobiegający upadkom.
Metalowe elementy rozwiązania o długości 4 m (dostępne również warianty 3 i 2 m) zostały zaprojektowane w sposób zapewniający im lekkość oraz wytrzymałość a także ochronę przed dostawaniem się resztek betonu (zamknięte końce).

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.