[ATB] Aktualności Giant budowlane

Amerykański kontrakt między Tobroco-Giant a CNH Industrial

Data publikacji:
Amerykański kontrakt między Tobroco-Giant a CNH Industrial

Jak poinformowano, kompaktowe ładowarki kołowe Tobroco-Giant będą sprzedawane w Ameryce Północnej pod markami Case Construction i New Holland Construction po podpisaniu umowy z CNH Industrial.

Początkowy asortyment - który zaprezentowany został na targach ConExpo-Con/Agg - będzie obejmował kompaktowe ładowarki kołowe o masie roboczej od 1 do 5 ton, a także będzie zawierał elektryczną miniładowarkę. Gama maszyn - która będzie produkowana w Holandii - ma być dostępna w sprzedaży za pośrednictwem dilerów Case CE i New Holland Construction w drugiej połowie 2023 r.

Umowa jest następstwem podobnego porozumienia Tobroco-Giant z firmą Doosan Infracore obejmującego rynek europejski, które zostało ogłoszone na początku 2022 r. Firma Tobroco-Giant produkuje szeroką gamę sprzętu kompaktowego, w tym ładowarki, zagęszczarki płytowe i ubijaki, ładowarki teleskopowe i osprzęt. Jej produkty obejmują szereg jednostek zasilanych bateryjnie.

– Rozszerzenie portfolio produktów jest kluczowe dla rozwoju naszego biznesu Construction. Tobroco-Giant jest dla nas optymalnym partnerem, ponieważ zespół tej firmy ma silną mentalność zorientowaną na klienta i konsekwentnie wykazuje zdolność do dostarczania przedsiębiorstwom budowlanym wysokiej jakości innowacyjnych produktów

– wyjaśnia Stefano Pampalone, prezes działu Construction w CNH Industrial.

– Ta umowa pozwala nam natychmiast zapewnić naszym klientom z Ameryki Północnej szerszą ofertę wysoko wydajnych maszyn do zastosowań w rolnictwie i kształtowaniu krajobrazu

– dodaje.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.