[ATB] Aktualności

Andrzej Reclik nowym prezesem Górażdże Cement

Data publikacji:

"Dotychczasowy członek zarządu i dyrektor finansowy obejmie z dniem 1 lipca funkcję prezesa Górażdże Cement. Na tym stanowisku zastąpi Ernesta Jelito, który zostanie członkiem zarządu koncernu HeidelbergCement" - czytamy na serwisie WNP.

W latach 2007-2010 pełnił funkcję dyrektora zarządzającego w liniach biznesowych kruszyw i betonu towarowego. Od 2010 r. zajmuje stanowisko dyrektora finansowego i członka zarządu Górażdże Cement, jednocześnie wypełniając obowiązki dyrektora IT.

Przypomnijmy, że z początkiem lipca 2019 r. Ernest Jelito, który obecnie stoi na czele spółki Górażdże Cement, obejmie funkcję członka zarządu koncernu HeidelbergCement - jednego z największych na świecie producentów materiałów budowlanych.

Pełniąc tę funkcję, będzie odpowiedzialny za zarządzanie aktywnościami koncernu w regionie Północnej i Wschodniej Europy oraz Centralnej Azji. Dodatkowo odpowiadał będzie za centrum technologiczne Heidelberg Technology Center, badania i rozwój, innowacje i zrównoważony rozwój.

Źródło: wnp.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.