[ATB] Aktualności

ATG - Nowe struktury regionalne

Data publikacji:

Należąca do grupy Yokohama firma Alliance Tire Group ogłosiła, że połączone zostaną regionalne zespoły działające na rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. W efekcie powstanie nowy regionalny zespół do obsługi regionu EMEA. Stanowisko szefa nowego pionu obejmie Angelo Noronha.

Obszar EMEA ma kluczowe znaczenie dla naszej działalności, a dynamika rynku w tym regionie gwałtownie się zmienia i ewoluuje. Dzięki bogatemu doświadczeniu w zakresie współpracy z klientami w krajach obszaru EMEA oraz wszechstronnej wiedzy, Angelo Noronha to najlepszy kandydat do rozwijania naszej oferty w tym regionie – podkreślił Nitin Mantri, dyrektor ATG.
Noronha pracuje w Alliance Tire Group od ponad 9 lat, czyli niemal od początku, i był mocno zaangażowany w tworzenie marki, jak również wiele działań marketingowych oraz sprzedażowych ATG. Rozpoczął karierę w ATG w 2009 r. od stanowiska dyrektora ds. marketingu i szybko został dyrektorem ds. sprzedaży w Europie. Po bardzo udanej sześcioletniej kadencji na tym stanowisku Angelo Noronha w 2017 r. objął obowiązki prezesa na obszar APAC i MEA, gdzie wraz ze swoim zespołem osiągnął ponad 40-procentowy wzrost rok do roku, przez dwa lata z rzędu.
– Mamy stabilne i oparte na zaufaniu relacje z klientami w obszarze EMEA, szczególnie w Europie. Przez lata budowaliśmy nasz sukces poprzez inwestycje w ludzi, procesy produkcyjne i produkty. Mamy zamiar dalej podążać tą drogą. Moje dwa główne cele w nowej roli to jeszcze większe zorientowanie na klienta i dalsze zwiększanie udziału w rynku w różnych segmentach naszej działalności – skomentował Noronha.

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.