[ATB] Aktualności Ausa

Ausa digitalizuje swoje kursy

Data publikacji:

AUSA, hiszpański producent kompaktowych maszyn terenowych, digitalizuje swoje metody szkoleniowe, aby dostosować się do obecnej sytuacji.

Wprowadzanie na rynek nowych produktów i urządzeń w czasie pandemii i możliwość udostępnienia ich wszystkich specyfikacji handlowych i technicznych sieci dealerów, firm wynajmujących i klientów końcowych stanowi wyzwanie. Aby mu sprostać, AUSA wymyśliła na nowo swoją metodę szkoleniową poprzez wykorzystanie platform internetowych do digitalizacji swoich kursów.

Nowy format został wdrożony w 2020 r., kiedy to potrzeba kontynuowania działalności szkoleniowej pomimo ograniczeń mobilności zmusiła firmę do przejścia na format wirtualny. Od tego czasu szkolenia są prowadzone zdalnie, w sposób jak najbardziej zbliżony do formatu bezpośredniego, a uczestnicy mogą wchodzić w interakcje z zespołem szkoleniowym.

Jedną z zalet tego rozwiązania jest to, że dzięki cyfryzacji kursów, każda sesja może być prowadzona dla większej liczby uczestników, co ułatwia przekazywanie wiedzy, a tym samym zwiększa zadowolenie klientów końcowych. Ponadto, kursy cyfrowe zapewniają większą elastyczność czasową, co pozwala zaspokoić potrzeby klientów na całym świecie.

W ramach swoich cyfrowych kursów szkoleniowych AUSA zapewnia sesje dotyczące sprzedaży, obsługi posprzedażnej, wsparcia internetowego oraz procedur operacyjnych i technicznych. Z tym nowym formatem, AUSA kontynuuje rozwój technologiczny swoich produktów i usług, pozwalając na kontynuację oferowania kursów, które zostały wprowadzone na początku lat 90.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.