[ATB] Technika Ausa

Ausa - Zwinne wózki widłowe

Data publikacji:

Firma Ausa projektuje, produkuje i sprzedaje kompaktowe pojazdy dla branży budowlanej, rolniczej i wielu innych sektorów. Na targach Bauma zaprezentowała nową serię terenowych wózków widłowych o udźwigu od 2 do 3,5 t, charakteryzujące się m.in. atrakcyjnym wzornictwem i intuicyjnym sterowaniem.

Myśląc o efektywnym, nienastręczającym większych problemów sterowaniu, należy zwrócić uwagę na system ECO Mode, który automatycznie reguluje obroty silnika oraz SmartStop zatrzymujący silnik, gdy maszyna nie jest używana. Oba znacznie obniżają zużycie paliwa i emisję CO2, minimalizując jednocześnie całkowity koszt utrzymania maszyny. Przekładnia FullGrip zapewnia wyższą wydajność, gdyż skrzynię biegów 4x4 można aktywować za pomocą przycisku na dżojstiku. Gdy maszyna wykryje incydent w swojej pracy, aktywuje funkcję bezpieczeństwa, dostosowując obroty, by w porę zapobiec uszkodzeniom. Innowacyjny cyfrowy wyświetlacz zainstalowany obok kierownicy pokazuje wszystkie informacje o maszynie. Operator może sprawdzić na wyświetlaczu w czasie rzeczywistym prędkość, obroty i temperaturę silnika, czujniki, licznik godzin pracy, a także uruchomić alarm.

Zaawansowana technologia

Przeprojektowana kabina terenowego wózka widłowego zyskała większą przestrzeń wewnątrz, znacznie poprawiając ergonomię operatora. Nowa przestrzeń zwiększa widoczność o 30% w porównaniu do wcześniejszej wersji, zwiększając bezpieczeństwo operatora i jego otoczenia. Emisję hałasu zredukowano do minimum i jest obecnie najniższa na rynku. Jest kolejnym z obszarów, które należy wyróżnić. Dzięki przedniej kabinie przechylnej i górnej pokrywie tylnej przeciwwagi, łatwość konserwacji i dostęp do wszystkich elementów maszyny to zalety, które wyróżniają ją na rynku.

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.