[ATB] Wywiady [ATB] Aktualności

Baukrane pokazuje system BauSchal

Data publikacji:

Kamil Długosz, kierownik ds. kluczowych klientów, zastępca dyrektora produkcji, Baukrane: Do Monachium przyjechaliśmy zaprezentować naszą pełną gamę produktów. Produkujemy własne systemy szalunkowe, które w głównej mierze wykorzystywane są w naszej wypożyczalni. Oferujemy również naszym klientom możliwość nabycia naszych rozwiązań. 

    Kamil Długosz, kierownik ds. kluczowych klientów, zastępca dyrektora produkcji, Baukrane

Firma Baukrane działa w oparciu o 4 odziały: w Krakowie, Warszawie, we Wrocławiu i w Gdańsku. W każdej z wymienionych lokalizacji posiadamy własne centra magazynowe z zapleczami logistycznymi oraz serwisowymi. Dzięki nim jesteśmy w stanie wypożyczać nasze deskowania na terenie całej Polski. 

Gamę naszych produktów otwiera najmniejszy z naszych systemów szalunkowych - Bautekk, o wytrzymałości na parcie świeżej mieszanki betonowej wynoszącej 40 kN/m². Kolejnymi są systemy Bauframe oraz jego aluminiowy odpowiednik - Bauframe Alu, obydwa o wytrzymałości 60kN/m². Podczas targów chcemy jednak zaprezentować nasz najnowszy produkt - system szalunkowy BauSchal, który jest pierwszym polskim systemem szalunkowym o wytrzymałości na parcie świeżej mieszanki betonowej wynoszącej 80 kN/m². To rozwiązanie pozwala znaleźć się naszej firmie w wyższej lidze i konkurować z najbardziej uznanymi producentami szalunków na świecie.

BauSchal to całkowicie nowy produkt, który powstał od podstaw w firmie Baukrane. Prezentujemy go, ponieważ oferuje użytkownikowi wiele zalet funkcjonalnych i użytkowych, szczególnie jego pełną kompatybilność z system Bauframe. Dotychczasowe rozwiązania systemów deskowań klasy tzw. „średniej”, tj. o wytrzymałości 60 kN/m² nie pozwalały na bezpośrednią współpracę z systemem tzw. „ciężkim”, o wytrzymałości 80 kN/m², zarówno jeśli chodzi o elementy płytowe, jak również akcesoria.

Sytuacja ta generowała konieczność wielokrotnej podmiany deskowania na budowie, zależnie od etapu prac, lub użytkowanie systemu deskowania nie w pełni odpowiadającego danym potrzebom. Nasze rozwiązanie, którego innowacyjności jesteśmy pewni, składając na niego wniosek patentowy, eliminuje tę niedogodność, co naszym zdaniem zostanie pozytywnie przyjęte przez rynek.

BauSchal jest deskowaniem przeznaczonym do sprzedaży i dzierżawy na rynku polskim i zagranicznym. Obecnie nasze produkty sprzedajemy do 27 krajów. Nadal poszukujemy jednak nowych rynków zbytu dla naszych produktów, nie chcemy bowiem opierać naszej działalności wyłącznie na rodzimym, dziś trudnym do przewidzenia rynku. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta pozwoli w pełni osiągnąć nasze założenia i dotrzeć do jak największej ilości użytkowników końcowych oraz wypożyczalni deskowań.

Obecnie nasza sprzedaż notuje bardzo duży przyrost, stale rozwijamy również naszą wypożyczalnię. Stale współpracujemy z wieloma firmami z kraju i zagranicy, dla których nasze rozwiązania przynoszą wymierne korzyści - podnoszą poziom bezpieczeństwa pracy, oszczędzają czas oraz redukują koszty serwisu sprzętu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.