[ATB] Aktualności

Bauma Conexpo Indie dopiero w przyszłym roku

Data publikacji:

Międzynarodowe targi maszyn budowlanych, pojazdów i sprzętu budowlanego Bauma Conexpo Indie zostały przełożone w związku z pandemią COVID-19.

 

Zobacz także:Skancraft - Na wojnie z pyłem

Wydarzenie, pierwotnie zaplanowane na 3-6 listopada 2020 r., odbędzie się w nowym terminie 23-26 lutego 2021 r. w Gurugram/Nowe Delhi. Biorąc pod uwagę nasilenie pandemii, jak również krajowe i międzynarodowe ograniczenia w podróżowaniu, zmiana harmonogramu targów jest decyzją strategiczną. Postanowienie o przełożeniu tego wydarzenia zostało podjęte po dokonaniu oceny sytuacji rynkowej w związku ze skutkami pandemii koronawirusa.

– Decyzję o przełożeniu targów Bauma Conexpo Indie podjęliśmy po dokładnej ocenie rynku i konsultacjach z naszymi kluczowymi interesariuszami. Przesunięcie to leży w najlepszym interesie wystawców i zwiedzających – wyjaśnił Bhupinder Singh, CEO Bauma Conexpo Indie.

– Znajdujemy się w bezprecedensowej sytuacji, która znacząco wpłynęła na nasz przemysł. Ta decyzja o zmianie harmonogramu targów Bauma Conexpo Indie jest zgodna z opiniami, które otrzymaliśmy zarówno od naszych ważnych udziałowców-wystawców, jak i klientów – dodał Arvind K. Garg z Larsen & Toubro oraz prezes Bauma Conexpo Indie Business.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.