[ATB] Aktualności

bauma CTT Russia - Udane wejście w dorosłość

Data publikacji:

Tegoroczne targi bauma CTT Russia 2018 w Moskwie można bez wątpienia zaliczyć do udanych. Impreza która odbyła się w dniach 5-8 czerwca na terenie Crocus Expo IEC zgromadziła wiele czołowych firm z branży, a w jej programie pojawiły się nowe elementy, w tym po raz pierwszy strefa demonstracyjna.

Organizowane od 2000 r. doroczne międzynarodowe targi maszyn i technologii budowlanych Bauma CTT Russia to największe wydarzenie odbudowującej się po niedawnym kryzysie branży przemysłowej w Rosji. Już 19. edycja tej imprezy zgromadziła 586 wystawców z 26 krajów (powierzchnia wystawiennicza ok. 60 tys. m²) i prawie 22,7 tys. uczestników, głównie z krajów b. ZSRR. Warto dodać, iż od blisko trzech lat rosyjskie targi należą do organizatora monachijskiej „baumy” - spółki Messe München i jak mówi jej dyrektor zarządzający, Stefan Rummel: – Wysiłki, które podjęliśmy, aby jeszcze bardziej zwiększyć atrakcyjność targów, spowodowały wzrost nie tylko liczby profesjonalnych zwiedzających, ale także ich jakości. Opinię te potwierdzają sami wystawcy. – Na naszym stoisku było więcej gości niż w roku ubiegłym, których śmiało można zaliczyć do grona profesjonalistów – przekonuje Mikhail Goncharov, marketing manager w firmie Putzmeister, zaś Engin Barutcuoğlu, menedżer ds. eksportu w firmie Hidromek dodaje: – Jesteśmy zadowoleni z tegorocznej edycji targów. W przyszłym roku podwoimy naszą powierzchnię wystawienniczą i zaprezentujemy nowe modele maszyn.

Zmiany na plus

Wystawcy pozytywnie przyjęli szereg zmian zafundowanych przez organizatorów, m.in. skrócenie czasu targów z pięciu do czterech dni. Na pierwszym planie znalazła się jednak - wyodrębniona po raz pierwszy w historii targów CTT - strefa demonstracyjna o powierzchni 3000 m², w ramach której producenci mogli zaprezentować swoje maszyny w akcji. Przy tej okazji nie zabrakło również omówienia bieżących tendencji i nadchodzących nieuchronnie trendów odnośnie do rynku maszyn rolniczych w Rosji i krajach Eurazji, jak również przedstawienia innowacyjnych technologii dla tego sektora rynku, wśród których w pierwszym szeregu wymienić można m.in. technologie bezobsługowe.
Jubileuszowa, dwudziesta edycja targów Bauma CTT Russia odbędzie się w dniach 4-7 czerwca 2019 r.

GA

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.