[ATB] Aktualności BKT

BKT i Paolo Rossi łączą siły w akcji charytatywnej

Data publikacji:

9 listopada firma BKT zorganizowała uroczystą kolację dobroczynną ze specjalnym gościem – Paolo Rossim, niezapomnianym Mistrzem Świata Piłki Nożnej 1982, który przekazał na aukcję trzy koszulki Jego reprezentacji. Suma ponad 15 tysięcy euro została zebrana i przekazana organizacji non-profit Parada Italia.

Seregno (Włochy), 21 listopada 2018 – BKT i solidarność to nierozłączna para, która jest już dobrze znana dzięki licznym inicjatywom charytatywnym, które firma wspierała na skalę światową od dłuższego czasu. Tym razem drużyna poszerzyła się o Mistrza Świata Paolo’a Rossiego, wyjątkowego gościa specjalnego na uroczystej kolacji dobroczynnej zorganizowanej przez BKT w pięknej scenerii Palazzo Gnudi w Bolonii 9 listopada. Z tej okazji Pablito przekazał trzy koszulki reprezentacji Włoch z numerem 20 na aukcję. Zebrane fundusze zostały przekazane stowarzyszeniu Parada Italia, które oferuje pomoc dzieciom żyjącym na ulicach Bukaresztu w wyjątkowo trudnych warunkach.

Źródło: BKT

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.