[ATB] Aktualności BKT

BKT - Nowa siedziba koncernu w Seregno

Data publikacji:
siedziba bkt
firma bkt
budynek bkt
budynek bkt
wnętrze bkt

Firma BKT uruchomiła nową europejską siedzibę koncernu w Seregno na obrzeżach Mediolanu (północne Włochy). Pokazuje to rosnące znaczenie rynku europejskiego dla indyjskiego producenta - odpowiada on obecnie za 50% obrotów BKT, które w 2018 r. przekroczyły 900 mln dolarów.

Nowe biura zajmują powierzchnię 500 m², zoptymalizowaną pod kątem różnych obszarów działalności: zarządzania firmą, serwisu, logistyki czy marketingu. Warto dodać, iż wybudowano również nowy, większy magazyn, zastępujący szereg różnych magazynów zlokalizowanych w różnych miejscach, co istotnie wpływa na usprawnienie przepływu logistycznego.

Pomost pomiędzy przeszłością i przyszłością

– Z przyjemnością witam Państwa serdecznie w naszym BKT Space, gdzie tradycyjne wartości i zaawansowana technologia łączą się w jeden wymiar – gości uruchomionego na początku kwietnia wraz z nową siedzibą nowego interaktywnego centrum BKT Space, wita film wideo Arvinda Poddara, prezesa i dyrektora zarządzającego indyjskiego koncernu.
Czym jest, a raczej czym ma być BKT Space? To według pomysłu miejsce metaforycznej i fizycznej podróży przez różne pomieszczenia tematyczne, pozwalające odwiedzającym aktywnie odkrywać i doświadczać historii, filozofii, wartości, produktów, wyzwań, a nawet przyszłości BKT. Pierwszym elementem BKT Space (wyposażone w salę szkoleniową dla 50 osób) jest 7-metrowy interaktywny tunel, w którym prezentowana jest historia firmy. Stamtąd trafia się do pomieszczenia poświęconego oponom - tam mieści się interaktywna ściana dotykowa dedykowana kilku produktom BKT, na której odwiedzający mogą badać różne obszary biznesowe poprzez zdjęcia i filmy wideo, w tym sektory rolnictwa, przemysłu i robót ziemnych. W pokoju znajduje się również interaktywny stół, który może pomieścić do 8 osób, a także sekcja poświęcona surowcom stosowanym w produkcji opon, których historię i funkcję można obejrzeć na terenie kompleksu.
W nowym centrum znalazło się również miejsce na VR Space, otwierające podwoje przed chcącymi wirtualnie zwiedzić fabrykę BKT w Bhuj - 4 stacje VR pozwalają odwiedzającym wybrać różne trasy zwiedzania. W BKT Space są również miejsca zapewniające inne przyjemności - centrum sportowe (możliwość oglądania wydarzeń sportowych z udziałem marki BKT) czy Game Space, gdzie praca staje się zabawą: sekcja ta wyposażona jest w gry wideo i symulator specjalistycznych maszyn wyposażonych w opony BKT. Tyle rozrywki, bo znaleźć można w BKT Space również kącik pamięci - Relax Lounge, pełen żywych kolorów, tradycji i reprezentatywnych elementów kulturowych, co zapewnia szereg nieoczekiwanych doznań.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.