Technika

BKT - Opona na każdą okazję

Data publikacji:

Zwiększona trwałość, bardzo dobra stabilność i przyczepność, a przy tym wysoka nośność - oto cechy charakterystyczne opon marki BKT dedykowanych do ładowarek teleskopowych. Propozycja koncernu w tym zakresie stanowi odpowiedź na rosnące wymagania stawiane tej grupie maszyn, użytkowanych w gospodarstwach rolnych czy na placach budów, w zakresie ładowności i bezpieczeństwa, a także odporności na obciążenia mechaniczne i przecięcia.

    oponaoponaoponaoponaoponaopona

W ładowarkach teleskopowych intensywnie wykorzystywanych zarówno w zastosowaniach rolnych, jak i przemysłowych sprawdzi się przede wszystkim opona Multimax MP 527 (dostępna w rozmiarach od 340/80 R 18 do 440/80 R 28). Są to bardzo wszechstronne opony radialne cechujące się agresywną konstrukcją bieżnika, bokami opony o dużej wytrzymałości, zoptymalizowaną powierzchnią przylegania do podłoża, zwłaszcza pod kątem zachowania stabilności. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 15/2018
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.