[ATB] Aktualności BKT

BKT - Partner Monster Jam

Data publikacji:

Po raz 19. ogromne pojazdy typu Monster Trucks rywalizowały podczas światowego finału zawodów Monster Jam. W dniach 23-24 marca Las Vegas gościło uczestników zawodów w dwóch kategoriach - Racing i Freestyle, których oficjalnym partnerem po raz kolejny została firma BKT.

Monster Jam World Finals odbyły się na stadionie Sam Boyd w słynącym z ogromnej ilości kasyn Las Vegas w stanie Nevada. Rywalizujące pojazdy zostały wyposażone w specjalne ogumienie BKT Monster Jam, zaprojektowane specjalnie na potrzeby tego wyjątkowego show. Ci wszyscy, którzy zdecydowali się uczestniczyć w tym wydarzeniu, mogli poczuć dreszczyk emocji związany z oglądaniem „potworów” z napędem na cztery koła, wykonujących w ramach szeregu konkurencji nietuzinkowe triki i akrobacje. Entuzjaści sportów motorowych kolejną dawkę atrakcji mogli znaleźć również w strefie Pit Party w „BKT Village”, a także uczestniczyć w obsługiwanym przez BKT Monster Jam Experience, dzięki któremu można było poczuć się jak kierowca siedzący na pokładzie jednego z legendarnych pojazdów Monster Trucks, oglądając zdjęcia z wyścigów.
Firma BKT jest partnerem Feld Motor Sports - promotora tego wydarzenia w USA - od 2014 r. Monster Jam World Finals każdego roku przyciąga ponad 4 mln widzów na całym świecie. 

GA

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.