[ATB] Aktualności BKTkoronawirus

BKT wznawia produkcję

Data publikacji:

Firma BKT częściowo ponownie uruchomiła produkcję we wszystkich fabrykach w Indiach. BKT wznowiła również dostawy i zaopatrzenie kanałów OEM i aftermarket. Niemniej jednak absolutnym priorytetem dla BKT jest bezpieczeństwo pracowników poprzez minimalizację ryzyka.

Z tego powodu BKT wyposażyło swoje zakłady produkcyjne w liczne środki, jak np. zdystansowanie się pracowników, a także wykorzystanie niektórych urządzeń i struktur do oddzielenia jednostek roboczych i miejsc pracy, budowa mieszkań dla pracowników, którzy mogą w ten sposób uniknąć korzystania z transportu zbiorowego, instalacja czujników temperatury ciała czy też ustanowienie badań lekarskich dla wszystkich pracowników na początku zmiany, z lekarzem zawsze obecnym w każdym obiekcie.

Siedziba główna w Bombaju - od czasu przyjęcia przez rząd obostrzeń sanitarnych - została zamknięta, ale obsługa klienta i wsparcie sprzedaży zawsze działały z wykorzystaniem pracy zdalnej.

Te same metody zostały przyjęte również dla BKT Europe i działań obejmujących logistykę, pomoc techniczną, marketing, obsługę klienta i wsparcie sprzedaży. Zakład w Seregno (północne Włochy) nie odnotował żadnego spowolnienia i pozostaje w stałym kontakcie z europejskimi klientami OEM, obsługując każdą sytuację z możliwie najszybszym serwisem.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.