[ATB] Aktualności Bobcat budowlane

Bobcat - Szkolenia wyższy poziom

Data publikacji:

Od 2008 r. mieszczące się w kampusie Doosan Bobcat EMEA w Dobris (Czechy) centrum szkoleniowe opracowywało i rozwijało program szkoleniowy dla regionalnej sieci dystrybutorów Bobcat. Działalność ośrodka nie ograniczała się wyłącznie do szkoleń technicznych i produktowych, gdyż obejmowała także kwestie związane z rozwojem osobistym ich uczestników. Czeskie centrum zostało właśnie przekształcone w Bobcat Institute.

Instytut jest zlokalizowany w samym sercu kampusu Doosan Bobcat - w bezpośrednim sąsiedztwie fabryki i Centrum Innowacji marki Bobcat. Placówka ma do dyspozycji okazały budynek z 4 salami szkoleniowymi (każda może pomieścić do 30 osób), biurami i 4 warsztatami do szkoleń serwisowych, a także 15 tys. m² terenu przeznaczonego do testowania maszyn Bobcat oraz organizacji imprez, jak np. popularnych pokazów z cyklu Demo Days.
Centrum szkoleniowe, a obecnie Bobcat Institute, istotnie wpłynęło na usprawnienie pracy sieci dystrybutorów poprzez podnoszenie standardów, wprowadzanie nowych narzędzi i zapewnianie coraz skuteczniejszego wsparcia klientów Bobcat w całym regionie EMEA, obejmującym kraje Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Rzecz jasna program szkoleniowy - stanowiący ciągły, długofalowy proces - jest stale dopasowywany do wymogów i potrzeb dystrybutorów - w ciągu 10 lat tylko ze szkoleń stacjonarnych skorzystało ok. 9 tys. osób. – Bobcat Institute usprawnia działalność dystrybutorów Bobcat za pośrednictwem odpowiednich szkoleń, wsparcia i narzędzi zapewniających obsługę klienta na najwyższym poziomie. Mając to na uwadze, instytut opracował trzystopniowe podejście oparte na naszych solidnych podstawach szkoleniowych, aby skoncentrować się również na sprzęcie oferowanym przez konkurencję, wdrażając proaktywne materiały sprzedażowe, oraz zapewnić dystrybutorom jeszcze większe wsparcie poprzez pokazy sprzętu i inne pozytywne działania – wyjaśnia Jürgen Gremez, dyrektor szkoleniowy w Bobcat Institute.

GA

fot.firmow

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.