[ATB] Aktualności Bobcat budowlane

Bobcat uzupełnia gamę ładowarek teleskopowych

Data publikacji:

Bobcat uzupełnił gamę ładowarek teleskopowych o modele 8m TL43.80HF i 7m TL30.70. Nowy TL43.80HF ma maksymalny udźwig 4,3 tony i może osiągnąć maksymalną wysokość podnoszenia prawie 8 m. Oprócz tego Bobcat wypuścił TL30.70, który zapewnia udźwig 3 ton i wysokość podnoszenia prawie 7 metrów.

Według producenta model TL30.70 jest opłacalną alternatywą dla większych modeli o długości 7 m, szczególnie tam, gdzie przestrzeń robocza jest ograniczona i gdzie wymagana jest większa zwrotność. Ponadto TL30.70 oferuje maksymalny zasięg 4 m przy obciążeniu większym niż 1 tona.

Olivier Traccucci, Starszy Kierownik Produktu w Bobcat, powiedział:

Maszyny Bobcat są przeznaczone do trudnych zadań, a jednocześnie zapewniają pełną zwinność i wszechstronność, jakiej wymagałoby każde wyzwanie.

Według firmy model TL43.80HF Bobcat nadaje się do wielu branż, w tym do produkcji materiałów budowlanych, magazynowania i wydobycia.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.