[ATB] Budownictwo

Budimex wśród Top 10 Pracodawców w Polsce

Data publikacji:

Spółka Budimex znalazła się w gronie TOP 10 Pracodawców 2017. Wyróżnienia przyznane są przez PulsHR.pl oraz Grupę PTWP SA.Grupa Budimex tworzy jedną z największych grup budowlanych w Polsce, zatrudnia ponad 6,2 tys. osób.

Celem konkursu Top 10 Pracodawców w Polsce jest wyłonienie grona dziesięciu wyróżniających się firm, które łączą wpływ na rozwój gospodarczy regionu z ważną rolą na rynku pracy. Z racji tego, że wydarzenie odbywa się na Śląsku, wyłoniono również Top 5 Pracodawców Województwa Śląskiego.Przy ocenie zgłoszonych do konkursu przedsiębiorstw pod uwagę były brane: wpływ na rozwój gospodarczy regionu oraz na rozwój rynku pracy, innowacyjność, relacje między pracodawcami i pracobiorcami oraz współpraca z lokalną społecznością, w których na co dzień przedsiębiorstwa działają.W skład kapituły weszli profesjonaliści ze świata biznesu, edukacji i HR.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.