[ATB] Aktualności

Budowa magazynu z przegubowym podnośnikiem koszowym Genie Z-62/40 Trax

Data publikacji:

Genie Z-62/40 Trax - przegubowy podnośnik koszowy z napędem gąsienicowym pomaga firmie Boulet Bâtiment zbudować magazyn logistyczny w regionie Pas-De-Calais we Francji.

Boulet Bâtiment to firma budowlana z siedzibą w Azincourt, w regionie Pas-de-Calais, w północnej Francji. Jej główna działalność obejmuje prace konstrukcyjne, montaż konstrukcji metalowych, pokryć dachowych, okładzin i wykończeń wewnętrznych. W ramach budowy magazynu logistycznego dla przewoźnika towarowego pracującego w porcie w Calais, firma nabyła ostatnio jeden z pierwszych we Francji podnośników przegubowych Genie z napędem gąsienicowym - Genie Z-62/40 TraX. Maszyna została dostarczona przez EMM, autoryzowanego dystrybutora Genie (sprzedaż, serwis i części zamienne), z siedzibą w Cappelle-la-Grande, niedaleko Dunkierki, w północnej Francji.

Jak do tego doszło?

Wszystko zaczęło się od artykułu w prasie, który przyciągnął uwagę kierowniczki firmy, pani Aoife Desgrousilliers. Chcąc dowiedzieć się więcej, skontaktowała się z firmą Genie poprzez stronę internetową marki, a jej zapytanie zostało natychmiast przekazane do Emmanuela Mouillière, kierownika sprzedaży Genie na zachód Francji oraz francuskie departamenty i terytoria zamorskie.
W celu uzyskania dalszych informacji, firma Boulet Bâtiment od razu przekonała się o jakości relacji pomiędzy firmą Genie a jej dystrybutorem EMM, który szczegółowo wyjaśnił znaczenie podnośnika koszowego, produktywnego i wartościowego rozwiązania dla różnych projektów klienta.

Oprócz opatentowanego systemu Genie TraX, w którym zastosowano cztery niezależne trójkątne gąsienice w każdym rogu maszyny, dzięki czemu można ją przemieszczać praktycznie wszędzie, gdy sytuacja staje się trudna, przegubowy wysięgnik Genie Z-62/40 TraX został zaprojektowany w taki sposób, aby był niezwykle wydajny, produktywny i wszechstronny. Maksymalna wysokość robocza wynosi 20,87 m, maksymalny zasięg poziomy - 12,42 m, zaś udźwig - 227 kg. Inne cechy? Ciągła aktywna oś wahliwa, która utrzymuje wszystkie opony na podłożu na nierównym terenie, prawdziwy napęd na 4 koła i możliwość pokonywania wzniesień o nachyleniu 45%, w pełni proporcjonalne sterowanie, wysięgnik przegubowy (możliwość obrotu o 135°) z konstrukcją Genie Dual Parallelogram, która pozwala operatorom pracować równolegle do ścian i fasad, podczas gdy wysięgnik jest uniesiony, co zmniejsza potrzebę zmiany położenia maszyny.

Jest także system Genie Fast Mast, który zapewnia wysoką prędkość wysuwania wysięgnika na maksymalną wysokość lub z maksymalnej wysokości z powrotem do poziomu podłoża.
W rezultacie firma Boulet Bâtiment wybrała maszynę Genie Z-62/40 TraX ze względu na jej wydajność i wszechstronność, a także doskonałe możliwości pracy w trudnym terenie, zwrotność, łatwość obsługi i elastyczność... nie wspominając o czasie zaoszczędzonym dzięki systemowi Genie Fast Mast.
 

Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.