[ATB] Wywiady [ATB] Aktualności

Budowanie pozycji White Drive Motors and Steering

Data publikacji:

Bartłomiej Łukańko, menedżer sprzedaży White Drive Motors and Steering: Od ubiegłego roku spółka White Drive Motors and Steering jest częścią Interpump Group. Jesteśmy producentem motorów hydraulicznych i hydraulicznych bloków sterujących - konkretnych rozwiązań, które są czasem specjalistycznie modyfikowane do potrzeb klientów wprowadzających do oferty nowe produkty.

    Budowanie pozycji White Drive Motors and Steering

Ten asortyment jest sprzedawany na rynkach światowych za pośrednictwem działu sprzedaży bezpośredniej oraz pośrednio przez sieć naszych dystrybutorów, która pozwala nam efektywnie działać na rynku przy mniejszym nakładzie sił. Nasza firma posiada jeden z największych zakładów produkcyjnych na świecie - zlokalizowany w Bielanach Wrocławskich.

Mamy jednak do dyspozycji również fabryki w Niemczech i w Stanach Zjednoczonych, gdzie znajduje się historyczna kolebka White Drive Motors and Steering. Łącznie zatrudniamy ok. 1200 pracowników, z czego połowę w zakładzie pod Wrocławiem. Pewnie niebawem zatrudnienie tam jeszcze wzrośnie ze względu na to, iż przenosimy tam produkcję z niemieckiego Parchim.

Jest to dla nas pierwszy raz jako wystawcy na targach w Monachium, a wydarzenie to nowe firmy jako dobry przyczółek do budowania swojej pozycji na rynku i nawiązywania relacji biznesowych. W naszym przypadku jest jednak inaczej, gdyż mamy obecnie tak szeroką sieć kontaktów na całym świecie, że właściwie nowi klienci stanowią mniejszość. A zatem Bauma to przede wszystkim miejsce, w którym w krótkim czasie można pokazać swoje nowości, a także przeprowadzić szereg spotkań biznesowych z partnerami z całego świata, z którymi możemy omówić np. strategiczne aspekty naszej współpracy. Jest to tym bardziej ważne, że rynek polski nie jest dla nas kluczowy - eksport stanowi aż 95% sprzedaży.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.