[ATB] Aktualności Case CEŁadowarki kołowe

Case Construction Equipment - Nowa generacja

Data publikacji:

Firma Case Construction Equipment wprowadziła do oferty nowe ładowarki kołowe z serii G. Prezentacja nowych modeli odbyła się w dniach 21-22 marca w podparyskim Monthyon, gdzie zlokalizowane jest Centrum Obsługi Klienta Case. Dwudniowe spotkanie przedstawicieli prasy fachowej zainaugurowało cykl spotkań dla przedstawicieli, handlowców oraz klientów. Biorąca udział w wydarzeniu redakcja atb mogła nie tylko zobaczyć, ale i przetestować nowe ładowarki, a także pozostałe nowości wprowadzone w ostatnich miesiącach do oferty - minikoparki z serii C czy koparki gąsienicowe CX z nowym modelem CX 245D SR.

Wprowadzenie nowości w zakresie ładowarek kołowych związane jest z przypadającym w 2018 r. jubileuszem 60-lecia produkcji ładowarek (model W9 - 1958 rok). Nowa seria, w skład której wchodzi 7 modeli - 521G, 621G, 721G, 821G, 921G, 1021G, 1121G z silnikami spełniającymi normę emisji spalin Tier 4, zapewnia wyższą wydajność pracy, przy zachowaniu umiarkowanego apetytu na paliwo, a także gwarantuje wyższy komfort dla operatora. W maszynach z serii G (będą dostępne u dilerów - EWPA i Intrac) mają bowiem do dyspozycji zmienioną, bardzo dobrze wyciszoną (redukcja hałasu do 68 lub 69 dB - w zależności od modelu) kabinę z zaokrągloną przednią szybą, zapewniającą lepszą widoczność, nowymi dżojstikami z rewersem na prawym dżojstiku, nowym 8-calowym wyświetlaczem i zmodyfikowanym fotelem pneumatycznym operatora.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.