[ATB] Nowości

Case Construction Equipment - Sukcesy równiarki w całej Europie

Data publikacji:

Rozszerzenie bogatego asortymentu firmy Case Construction Equipment o równiarki, stanowiło ważny krok dla firmy. Dało to dilerom okazję do pozyskania nowych i dalszego wsparcia obecnych klientów w różnych sektorach gospodarki.

W ub. roku, podczas targów Intermat w Paryżu, Case Construction Equipment przedstawiło nową serię równiarek, obejmującą modele 13- i 16-tonowe, które są coraz częściej spotykane w wielu krajach europejskich. – Połączenie potężnych, wysoko wydajnych silników wyposażonych w wiodącą na rynku technologię Hi-ESCR, transmisji Ergopower, dobrej sterowności podczas wykonywania precyzyjnych zadań, a także bardzo dużej wygody operatora, sprawia, iż można łatwo zrozumieć, dlaczego równiarki z serii C są tak chętnie wybierane przez wykonawców i wypożyczalnie w całej Europie – powiedział Massimiliano Sala, menadżer produktowy równiarek dla Europy, Azji i Bliskiego Wschodu w Case Construction Equipment.

W każdej części kontynentu

Równiarki Case zyskują popularność w Europie Środkowej - w Rumunii, na Węgrzech i w Bułgarii. W pierwszym z tych krajów, regionalny zarządca dróg w Valcea zakupił model 856C wraz z dwoma koparko-ładowarkami Case. Na Węgrzech równiarka 6x6 836C została dostarczona do firmy wykonawczej Zöld UT-Építő Kft i pracuje wokół miejscowości Tata, w północno-zachodnich Węgrzech w zakresie budowy dróg i zagospodarowania krajobrazu. W Bułgarii firma PIMK (kamieniołomy, transport) z Markova dodała 856C do swojej floty. Maszyna jest obecnie wykorzystywana do budowy linii kolejowej łączącej miasta Pazardżik i Septemvri.
Nie inaczej jest w Europie Zachodniej. Równiarka 856C w Hiszpanii została m.in. sprzedana Radzie Regionalnej Terra Alta w Katalonii i używana jest do utrzymania dróg i ścieżek leśnych w obrębie regionu o powierzchni 743 km². Równiarki Case z serii C są popularne również we Francji - sprzedają się w całym kraju. W Paryżu firma Veiga TP była jedną z pierwszych, która zaopatrzyła się w równiarkę 836C znajdującą zastosowanie w wielu miejscach w całej stolicy i wyposażoną w system naprowadzania maszyn Leica. Ten sam model został sprzedany również firmie SBTP, z regionu Midi Pyrénées. Maszyna została wykorzystana do stworzenia trasy o długości 11 km, która pozwala rolnikom przewozić wiosną swoje stada do pastwisk letnich w górach. Z kolei we Włoszech pierwsza równiarka 836C została zakupiona przez firmę Ermanno Rossi i wprowadzona do pracy w zakresie utrzymania dróg na terenie miasta Città della Pieve. Jeśli zaś chodzi o Niemcy, to jedna z wiodących firm wynajmujących równiarki - Hermann Hinnenkamp, zamówiła dwie równiarki 856C i sześć 836C, dla realizacji projektów w całym kraju. Transakcja zakupu została podpisana w kwietniu br. podczas targów Bauma w Monachium.

Przemyślane w każdym calu

Równiarki Case wyposażone są w opatentowaną technologię Hi-eSCR, opracowaną przez firmę FPT Industrial. Rozwiązanie pozwala spełnić wymogi normy emisji spalin Tier 4 Final korzystając jedynie z technologii selektywnej redukcji katalitycznej tlenków azotu, eliminując potrzebę stosowania układu recyrkulacji spalin (EGR). Przekłada się to m.in. na wyższą moc silnika oraz wyższy moment obrotowy, a także znaczne zmniejszenie zużycia paliwa. Równiarki z serii C zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić operatorowi bardzo dobrą sterowność i precyzję, przy zachowaniu wysokiego komfortu pracy. Płynną zmianę biegów zapewnia skrzynia biegów Ergopower oferująca płynną zmianę przełożeń. Równiarki mogą być fabrycznie przystosowane do współpracy z wszystkimi najbardziej popularnymi markami układów sterowania lemieszem - umożliwia to instalację typu „podłącz i pracuj”.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.