[ATB] Aktualności Case CE

Case Construction – zmiany na dobre

Data publikacji:

Jak oficjalnie dowiedziała się nasza redakcja od Roberta Wrony – Sales Operations and Marketing Manager Central & Eastern Europe w Case Construction Equipment, koncern powołał na terenie Polski dwóch nowych dilerów. Nowi dilerzy będą prowadzić sprzedaż maszyn Case CE oraz realizować obsługę sprzedażową na terenie Polski wschodniej. Część zachodnia naszego kraju będzie obsługiwana, jak dotychczas, przez firmę EWPA z Komornik.

W gronie dilerów Case CE pojawił się nowy gracz, firma Tech-Ekspert, która działać będzie na terenie województwa świętokrzyskiego, podkarpackiego i lubelskiego. Pozostałą cześć wschodniej części Polski oraz część Polski centralnej pod swoje skrzydła wzięła doskonale od lat znana w naszym kraju, katowicka spółka Asbud.


Firma Asbud jest znana od ponad 20 lat w branży budowlanej, drogowej i wielu innych sektorach, gdzie nasze maszyny na pewno znajdą zastosowanie, dlatego liczymy na owocną współpracę. Nawiązanie współpracy z dwoma nowymi dilerami pozwoli nam na sprawną obsługę klientów z tych terenów, przyspieszenie dostaw części zamiennych i podzespołów oraz docelowo na zwiększenie udziałów w rynku maszyn budowlanych i drogowych – podkreśla Robert Wrona.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.