[ATB] Aktualności

Case: najpierw Europa

Data publikacji:

Case Construction Equipment ogłosiło pierwszą europejską sprzedaż nowej serii koparek Stage V.

CX90D ma silnik Yanmar Stage V, który, jak mówi Case, jest najmocniejszy w tym segmencie - obiecując w rzeczywistości o 20% więcej mocy i zmniejszenie zużycia paliwa o 4,5%.

Sandro Vitale, dyrektor ds. Produktu w Case CE Europe, powiedział:

Zawsze stawiamy naszych operatorów na pierwszym miejscu podczas dokonywania modyfikacji maszyn i nie było inaczej. Nowy silnik nadal zapewnia najlepszy w swojej klasie poziom hałasu w kabinie, mierząc zaledwie 69 dB podczas pracy silnika. Oprócz tego filtr cząstek stałych dla silników wysokoprężnych, który musi spełniać nowe unijne normy emisji, jest samoczyszczący, co oznacza, że ​​jego konserwacja nie ma wpływu na codzienny czas pracy operatora.

CX90D ma maksymalny zasięg 7560 mm i maksymalną głębokość kopania 4670 mm. Maszyna ma również maksymalną prędkość jazdy 5,1 km/h i masę roboczą 8630 kg.

Brytyjski dealer Dennis Barnfield sprzedał CX90D dostawcom usług inżynieryjnych i administracyjnych Civil & Construction Solutions, które mają być stosowane w drogach i kanałach w ofercie firmy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.