[ATB] Aktualności Case CECemex

CASE wybrany jako partner dostarczający maszyny do CEMEX

Data publikacji:

CASE Construction Equipment ogłasza, że został wybrany jako jeden z dwóch dostawców w przetargu przeprowadzonym przez CEMEX – wiodącą firmę z branży materiałów budowlanych. Transakcja ta umocowuje współpracę pomiędzy dwoma markami, ponieważ firma CEMEX sfinalizowała duży zakup maszyn CASE, które zapewnią jej zmniejszone zużycie paliwa na wielu rynkach w całej Europie, w tym we Francji, Hiszpanii, Czechach, Polsce, Niemczech i Wielkiej Brytanii.

Po wygranym przetargu pierwsza transza maszyn została już dostarczona do Francji, a kolejne maszyny zostaną dostarczone w najbliższych tygodniach.

Mówiąc w imieniu CASE, Andrea Rapali, dyrektor ds. klientów kluczowych w Europie, podkreślił, że: „CEMEX to globalna firma zajmująca się materiałami budowlanymi, która buduje lepszą przyszłość dzięki zrównoważonym produktom i rozwiązaniom. Cieszymy się, że wybrała markę CASE i nie możemy się doczekać wzmocnienia naszych relacji i bliskiej współpracy teraz i w przyszłości”.

  Craig Hooper, menedżer floty sprzętu mobilnego i kategorii produktów w CEMEX Europe, skomentował: „Firma CEMEX, jako jeden z największych światowych dostawców rozwiązań budowlanych, jest zaangażowana w dążenie do gospodarki niskoemisyjnej i dokładnie ocenia wszystkie obszary swojej działalności, aby poprawić wydajność.

  „Pojazdy, których używamy w ramach naszej pracy, są kluczowym elementem i cieszymy się, że zawarliśmy umowę z CASE na te maszyny, co zapewni znaczące korzyści w zakresie zrównoważonego rozwoju dla europejskich struktur firmy CEMEX. Maszyny CASE wykorzystują zaawansowaną technologię przy niższym zużyciu paliwa dzięki lepszemu stosunkowi mocy do masy. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z CASE w celu poznania innych możliwości do rozwoju naszej floty jako przyjaznej dla środowiska”.

   W ramach zamówienia do placówek CEMEX w całej Europie zostaną dostarczone następujące maszyny:

   • 2 spycharki 1650M, 2 koparko-ładowarki 580ST, 1 ładowarka kołowa 1121G oraz 2 ładowarki kołowe 521G do Francji,
   • 2 ładowarki kołowe 821G do Hiszpanii,
   • 2 ładowarki kołowe 821G do Polski,
   • 1 ładowarka kołowa 621G do Czech,
   • 1 ładowarka kołowa 1021G do Niemiec,
   • 1 ładowarka kołowa 621G i 1 ładowarka kołowa 821G oraz 1 koparko-ładowarka 580ST do Wielkiej Brytanii.
   Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

   Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

   Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

   Reklama
   Najnowsze artykuły:
   Reklama

   Najnowsze z kategorii

   Bądź na bieżąco!
   Zapisz się do newslettera

   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.