[ATB] Nowości

Cat wprowadza na rynek nową serię D3

Data publikacji:

Firma Caterpillar wydała 16 nowych modeli miniładowarek i kompaktowych ładowarek gąsienicowych z serii D3. Według producenta maszyny zapewniają lepszą obsługę operatora i stabilność ładowarki.

Modele D3 obsługują także linię nowych inteligentnych załączników. Firma Caterpillar stwierdziła, że jej technologia maszynowa rozpoznaje niektóre narzędzia i elementy sterujące dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz informacje o operatorze.

Mówi się, że kompaktowe ładowarki gąsienicowe producenta mają lepszą stabilność podczas obsługi ciężkich ładunków.

Seria D3 zawiera elementy sterujące, które obejmują Return-to-Dig i Work Tool Positioner, które pomagają operatorom w powtarzających się zadaniach, takich jak sortowanie, kopanie i ładowanie.

Caterpillar powiedział, że wszystkie ładowarki D3 wyposażone są w kabiny z szeroko otwieranymi drzwiami i dodatkową odległością między joystickiem, aby zapewnić więcej miejsca dla wygody operatora.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.