Caterpillar - Uniwersalna i niezawodna

Data publikacji:

Caterpillar wprowadza na rynki Europy i Ameryki Północnej nowy model ładowarki kołowej CAT 950 GC. Firma może liczyć na duże zainteresowanie tą maszyną, ponieważ łączy ona w sobie wydajność i łatwość obsługi z niezawodnością i trwałością, z której słyną produkty Cat.

Ładowarka doskonale sprawdza się przy pracach załadunkowych i transportowych, przy usypywaniu oraz załadunku koszy zasypowych i ciężarówek. Jest nieocenionym wręcz sprzętem na placach budów, gdzie sprawdza się przy pracach przygotowawczych, zasypywaniu wykopów, ogólnych pracach porządkowych, przenoszeniu materiałów z użyciem wideł paletowych itp. Zastosowane w ładowarce 950 GC ,dokładnie przetestowane, zawieszenie osprzętu typu „Z” tej samej firmy zapewnia doskonałe możliwości kopania i dużą siłę odspajania poprzez użycie łyżek z serii Cat Performance i układu hydraulicznego wykrywającego obciążenie, który oferuje przepływ hydrauliczny i ciśnienie na żądanie, o wielkości niezbędnej do wykonania danego zadania. Model 950GC oferuje również najlepszą w swojej klasie wysokość sworznia przegubu łyżki wynoszącą 4188 mm oraz prześwit ramion koparki 3649 mm, co zapewnia łatwość załadunku przyczep wysokoburtowych i dużych lejów.

fot. firmowe
 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.