[ATB] Aktualności

Caterpillar - "Zróbmy to!"

Data publikacji:

Jako wiodący na świecie producent sprzętu budowlanego, firma Caterpillar wspiera inwestycje infrastrukturalne na całym świecie. Wraz ze swoimi partnerami zależni są od nowoczesnej infrastruktury transportowej, aby ich produkty były szybko i sprawnie dostarczane klientom.

W szczególności w USA Kongres i prezydent Donald Trump mają możliwość zajęcia się starzejącą się infrastrukturą transportową kraju. Obecny federalny rachunek za autostrady wygasa w 2020 r., wymagając ponownej autoryzacji przez Kongres. Prezydent wspomniał o inwestycjach w infrastrukturę federalną nadając jej charakter priorytetu politycznego w swoim przemówieniu na temat stanu Państwa w dniu 5 lutego, Kongres również podkreśla  znaczenie infrastruktury transportowej.

Jason Conklin, wiceprezes Global Construction and Infrastructure, przemawiał niedawno na konferencji w Izbie Handlowej w USA. Jason mówił o znaczeniu infrastruktury dla konkurencyjności gospodarczej i podkreślał, w jaki sposób technologia Caterpillar może pomóc w zwiększeniu inwestycji w infrastrukturę.

Na konferencji w Izbie Reprezentant Peter DeFazio (D-OR), przewodniczący Komitetu ds. Transportu i Infrastruktury, który będzie kierował pracami nad ustawą o finansowaniu autostrad przez Kongres, mówił także o kosztach gospodarczych poniesionych w przeszłości w związku z brakiem modernizacji infrastruktury i potrzeb. Ted Budd (R-NC) wyjaśnił innowacyjną propozycję legislacyjną, pomagającą w finansowaniu potrzeb infrastrukturalnych.

Firma Caterpillar opowiada się za silnymi inwestycjami w infrastrukturę na całym świecie, aby pomóc swoim klientom w budowaniu lepszego świata. Jak powiedział Jason do Izby: "Zróbmy to! Czas zainwestować."

Źródło: Caterpillar

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.