[ATB] Technika CIFA

CIFA - Nowe pompy samochodowe

Data publikacji:

Czołowy dostawca samochodowych pomp do betonu, firma CIFA, dywersyfikuje i powiększa ofertę w oparciu o trzy linie produktowe – Carbotech, Steeltech oraz Classic, różniące się wyposażeniem, obejmujące produkty dedykowane dla klientów o szerokim spektrum wymagań. Podczas kwietniowych targów Bauma włoski producent zaprezentuje nowe modele pomp w seriach Classic i Steeltech.

Na szczycie oferty CIFA stoją modele Carbotech, które już w standardzie mają najbogatszą konfigurację, obejmującą m.in. kontrolę elektroniczną agregatu pompują­cego, stabilizacji i parametrów roboczych, a także lekkie i wytrzymałe ramiona z włókna węglowego, gwarantujące redukcję drgań w czasie pracy. Poza tym dla maszyn z tej linii dostępne są różne rozszerzenia gwarancji i usługi typu premium.
Linia Steeltech oferuje bogatą listę akcesoriów i wyposażenia specjalnego, służących do konfigurowania produktu stan­dardowego. Z uwzględnieniem dopuszczalnej masy całkowitej pojazdu, mieszczącej się w wartościach granicznych dla europejskich dróg, seria Steeltech obejmuje najwięcej modeli i możliwości konfiguracji, w opcji przewiduje także wy­dłużenie okresu gwarancji.
Z kolei linia Classic obejmuje niezawodne, proste, łatwe w konserwacji produkty objęte roczna gwarancją, w tym samym kolorze i w jednej konfiguracji standardowej, dla której nie przewidziano wy­posażenia specjalnego i akcesoriów. Linia oferuje ograniczoną liczbę modeli dla wybranych rynków, nie wymagających dywer­sy­­fikacji produktu.

Na europejski rynek

Na Baumie CIFA zaprezentuje nowa pompę K36L z serii Steeltech, skonstruowaną specjalnie na rynek europejski, która spełnia prze­wi­dzianą górną wartość graniczną masy dla pojazdów 3-osiowych o dmc 26 t. Maszyna wyposażona jest w 4-sekcyjny wysięgnik ze stali, z systemem składania typu „Z”, i oferuje liczne opcje, umożliwiające dostosowanie do specyficznych wymagań. W modelu K36L można zastosować jeden z dwóch agregatów pompujących z obiegiem zamkniętym, o maksymalnym wydatku 160 m³/h – 1606H zapewniający maksymalne ciśnienie 60 barów lub 1608EC z maksymalnym ciśnieniem 80 barów i elektronicznym sterowaniem.
Nowy model uzupełni także serię Classic – K40C wyposażony w 40-metrowy, 5-sekcyjny wysięgnik typu „RZ” oraz prostą, niezawodną pompę z obiegiem zamkniętym, o maksymalnym przepływie 160 m3/h i ciśnieniu 70 barów, zapewniającą wysoką wydajność podawania betonu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.