City Rent/Skyjack - Nożycowe na Okęciu

Data publikacji:

Wśród oferowanych przez firmę CityRent podestów ruchomych ważną pozycję stanowią podnośniki nożycowe. Klienci warszawskiego przedsiębiorstwa chętnie wybierają podnośniki z napędem elektrycznym - jednym z nich została właśnie spółka LOT AMS, która z myślą o obsłudze przeglądów technicznych samolotów na Lotnisku Chopina w Warszawie zakupiła 15 podnośników nożycowych firmy Skyjack - modele SJIII4626 i SJIII4632.

Firma LOT AMS to nasz nowy klient, który zdecydował się na zakup 11 sztuk modeli SJIII4626 i 4 sztuk SJIII4632. Na życzenie
LOT-u podnośniki zostały dodatkowo wyposażone w specjalne osłony przeciwuderzeniowe, przewody doprowadzające sprężone powietrze na platformę roboczą i dodatkowe mocowania paneli sterujących - mówi Paweł Tkacz, prezes zarządu City Rent. – Przeprowadziliśmy także szkolenie z obsługi i konserwacji tych maszyn. Transakcja przebiegła wzorowo dzięki dużemu zaangażowaniu pracowników LOT AMS, ich fachowości, rzetelności i pomocy w rozwiązywaniu problemów technicznych. Życzę sobie i wszystkim takich klientów – dodaje.
Podnośniki SJIII4626 i SJIII4632 o masie ok. 2,1 i 2,3 t, wyposażone w silnik elektryczny, (akumulator 24 V), mogą pokonywać wzniesienia o nachyleniu do 25%. Są to zwinne maszyny, o niewielkich wymiarach - długość całkowita 2,31 m
i szerokość 1,16 m. Platforma robocza, o ładowności ponad 450 lub prawie 320 kg (w zależności od modelu), jest nieco mniejsza od obrysu maszyny - jej wymiary to 1,07 x 2,13 m. Wysokość podnoszenia do poziomu 7,9 i 9,7 m pozwala obsłudze pracować swobodnie i bezpiecznie w strefie na wysokości 9,7-11,5 m od gruntu. Sprawną pracę umożliwia odpowiednio wysoka prędkość jazdy, jak również szybkość unoszenia. W pozycji złożonej podnośnik można przemieścić na nowe stanowisko w tempie 3,2 km/h. Jeśli chodzi o czas podnoszenia, osiągnięcie maksymalnej wysokości roboczej przy nominalnym obciążeniu zajmuje mu około 55 s.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.