[ATB] Aktualności

Comansa - nowy 21LC1050 podczas Bauma

Data publikacji:

Producent dźwigów wieżowych COMANSA będzie wystawiał podczas Bauma swój najnowszy model o wysokiej wydajności, dostępny na całym świecie od września 2018 r.

Dźwig płaski 21LC1050 może załadować do 50 ton (110 230 funtów), ma maksymalny promień 80 metrów (262,4 stopy), i został zaprojektowany w celu zapewnienia doskonałej wydajności w dużych projektach przemysłowych lub infrastrukturalnych, a także w budownictwie z ciężkimi prefabrykowanymi lub stalowymi konstrukcjami, w tym PPVC.

21LC1050 wyposażony jest w szybkie mechanizmy podnoszenia (do 300 m na minutę - 984 ft.) I pojemność do 1,570 metrów liny stalowej (5 150 stóp), co czyni go idealnym wyborem do wysokich konstrukcji. Dzięki systemowi wózków "pojedynczy-podwójny" i automatyczną zmianą kierunku obrotu żuraw 21LC1050 ma zawsze zoptymalizowany schemat obciążenia. Pracując z prostym (lub przednim) wózkiem, żuraw poprawia jego ładowność i osiąga wyższe prędkości podnoszenia. Dzięki podwójnemu wózkowi (przód i tył) dźwig może pracować z najcięższymi ładunkami.

Nowa modularna przeciwwaga została zaprojektowana dla 21LC1050, która umożliwia do sześciu różnych konfiguracji, aby dostosować żurawia do potrzeb każdej pracy i zwiększyć bezpieczeństwo. Tak więc, gdy żuraw pracuje z maksymalną długością wysięgnika (80 metrów - 262,4 stopy), promień przeciwwagi wynosi 31 metrów (101,7 stóp), co oznacza, że ​​może zmniejszyć się do 27 (88,6 ft), gdy długość wysięgnika wynosi 50 metrów (164). ft), jak to będzie pokazane podczas Bauma.

21LC1050 jest dostarczany z nową kabiną CUBE w rozmiarze XL, największą z modelu COMANSA, zapewniającą dużą wydajność dzięki całkowicie przeszklonym frontom i zapewniającemu operatorowi duży komfort. Podczas Bauma kabina XL CUBE będzie wystawiona na poziomie gruntu, aby wszyscy odwiedzający mogli osobiście ją zobaczyć.

W Bauma Comansa będzie dzielić stoisko FS.1103/1 z niemieckim sprzedawcą i specjalistą od dźwigów BKL Baukran Logistik, który kupuje 21LC1050 dla swojej floty wynajmu.

Źródło:Comansa

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.