[ATB] Technika

Coraz silniejsza pozycja Continental w przemyśle

Data publikacji:

Firma Continental przejęła zajmującą się przenośnikami i konserwacją firmę Vulk & Montage, z siedzibą w Karlstad (Szwecja). Przejęcie to uzupełnia portfolio firmy Continental i ustanawia firmę technologiczną w sercu szwedzkiego obszaru przemysłowego.

    Coraz silniejsza pozycja Continental w przemyśle

Vulk & Montage ma cztery lokalizacje w Karlstad (siedziba główna), Örebro, Mora i Sztokholm. Firma jest wiodącym dostawcą usług dla przemysłu przenośnikowego w środkowej Szwecji - działa za pośrednictwem czterech oddziałów i jednego serwisu. Vulk & Montage dostarcza produkty dodatkowe, takie jak taśmy, zgarniacze taśmowe, węże przemysłowe, sita, guma trudno ścieralna, lekkie taśmy przenośnikowe, tworzywa techniczne oraz usługi dodatkowe, takie jak okładziny (na zimno i na gorąco), natryskiwanie poliuretanu, piaskowanie i lakierowanie.

Continental Conveying Solutions jest jednym z wiodących na świecie specjalistów w dziedzinie transportu i rozwiązań dla pojazdów pozadrogowych. Przy takim przedmiocie działalności posiada klientów w takich branżach jak: górnictwo, rolnictwo, przemysł motoryzacyjny i budowa maszyn. Oprócz szerokiej gamy produktów celem Conveying Solutions jest reagowanie na specyficzne potrzeby klientów i dostarczanie całościowych i wydajnych rozwiązań dla każdego zadania transportowego w sposób jak najbardziej przyjazny dla środowiska - od projektowania instalacji, poprzez produkcję i montaż, aż po konserwację i naprawy. Conveying Solutions zatrudnia ponad 5800 pracowników w 54 lokalizacjach w 16 krajach.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.