[ATB] Aktualności TrimbleTrimble budowlane

Coraz szersze portfolio Trimble

Data publikacji:

Firma Trimble przejęła AgileAssets, dostawcę oprogramowania do zarządzania aktywami infrastrukturalnymi klasy enterprise dla organizacji prywatnych i instytucji rządowych - w tym zarządców dróg krajowych i agencji transportowych szczebla stanowego w USA.

– Jesteśmy podekscytowani, że możemy dołączyć do ekosystemu Trimble. Trimble idealnie pasuje do AgileAssets i naszej pracy nad dostarczaniem inteligentnej analityki i rozwiązań w zakresie utrzymania ruchu dla właścicieli infrastruktury w przedsiębiorstwach – powiedział Stuart Hudson, dyrektor zarządzający AgileAssets.

AgileAssets dostarcza organizacjom zarządzającym drogami, mostami, lotniskami i liniami kolejowymi rozwiązania SaaS do lepszego planowania, obsługi i raportowania aktywów w całym cyklu ich życia. Do tej pory AgileAssets pomogło właścicielom infrastruktury w utrzymaniu około 55% dróg stanowych i autostrad (około 2,8 mln mil pasów ruchu) oraz 357 tys. mostów w USA.

Dodanie AgileAssets do platformy Trimble pozwoli na dodanie danych „as-designed" i „as-built" do modelu 3D. Dostępność tych danych w modelu tworzy coś na kształt „cyfrowego bliźniaka” dla właścicieli przez cały cykl życia aktywów, pozwalając właścicielowi śledzić aktywa transportowe przez cały cykl ich życia, zapewniając większą przewidywalność, zrównoważony rozwój i niższe koszty aktywów w całym okresie eksploatacji.

– AgileAssets jest pionierem w tworzeniu oprogramowania, potrzebnym aby sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem i utrzymaniem starzejącej się, krytycznej infrastruktury. Dzięki AgileAssets rozszerzyliśmy nasze portfolio rozwiązań dla infrastruktury cywilnej o zarządzanie i optymalizację wydajności oraz trwałości aktywów naszych klientów w całym cyklu ich życia – skomentował Shelly Nooner, dyrektor generalny Trimble's Civil Design and Engineering Division.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.