[ATB] Technika

Części TVH w małych maszynach do robót ziemnych

Data publikacji:

Chociaż części i akcesoria do małych maszyn do robót ziemnych wprowadzono do gamy produktów TVH stosunkowo niedawno, firma ta oferuje teraz szeroki wachlarz części, aby zapewnić ciągłość pracy tych maszyn. TVH aktywnie rozwija się w kierunku części do 9 marek: Bobcat, Case CE, Caterpillar, JCB, John Deere, Kubota, Takeuchi, Volvo i Yanmar. Oczywiście TVH wspomaga również klientów, którzy potrzebują części do maszyn innych producentów.

    Części TVH w małych maszynach do robót ziemnych

Joris Tijtgat jest specjalistą ds. zarządzania rynkiem małych maszyn do robót ziemnych w firmie TVH. Obserwuje i analizuje rynek, aby skutecznie rozwijać ofertę TVH w zakresie części do tych urządzeń. Pracę w firmie rozpoczął w 2012 r. i od tego czasu zajmował kilka stanowisk. Na początku pełnił rolę w zespole ds. układów hydraulicznych, a następnie w 2019 r. przeniósł się do zespołu zajmującego się małymi maszynami do robót ziemnych. Przez 4 lata pełnił funkcję kierownika zespołu, a na początku 2023 r. objął aktualnie zajmowane stanowisko specjalisty ds. zarządzania rynkiem małych maszyn do robót ziemnych.

Rozwój oferty części 

– Od oficjalnego wprowadzenia w 2020 r. produktów do małych maszyn do robót ziemnych do oferty TVH, nasz asortyment części i akcesoriów do nich znacznie się zwiększył – mówi Joris Tijgat.

– Nowe części dodajemy każdego dnia, a stały rozwój zaowocował wprowadzeniem oferty do nowego typu sprzętu. Poza minikoparkami, ładowarkami o sterowaniu burtowym i kompaktowymi ładowarkami gąsienicowymi koparko-ładowarka stanowi czwartego członka rodziny małych maszyn do robót ziemnych w TVH. W ramach naszej rodziny produktów podejmujemy proaktywne działania w zakresie części i akcesoriów odpowiednich do naszych dziewięciu podstawowych marek: Bobcat, Case, Caterpillar, JCB, John Deere, Kubota, Takeuchi, Volvo oraz Yanmar. Te marki mają największy udział w rynku globalnym na naszych częściach rynku

– uzupełnia.

Asortyment części i akcesoriów TVH do małych maszyn do robót ziemnych nie ogranicza się do typów sprzętu ani wymienionyh właśnie głównych marek - obejmuje także np. Komatsu, Hitachi, Terex, Thwaites, Wacker Neuson, Ausa, Giant, Schaeff, Doosan i wiele innych. – Biorąc pod uwagę wyłącznie 9 najważniejszych marek, oferujemy ponad 2 miliony znanych numerów katalogowych. Jednak nasza całkowita liczba znanych numerów katalogowych - do wszystkich naszych małych maszyn do robót ziemnych - sięga ponad czterech milionów – informuje przedstawiciel TVH.

Rozwój aktywny i reaktywny 

– W przypadku naszych 9 najważniejszych marek podejmujemy aktywne działania w zakresie rozwoju. To oznacza, że prowadzimy badania w zakresie części i akcesoriów do tych marek zanim nasi klienci będą ich potrzebować. W związku z tym nie ma jeszcze popytu na te produkty, ale oczekujemy, że powstanie w przyszłości – wyjaśnia Joris Tijgat. – Ponadto szacujemy, jak duże będzie zapotrzebowanie na określone produkty i odpowiednio uzupełniamy nasze magazyny. W ten sposób możemy reagować bardzo szybko, gdy tylko otrzymamy zamówienie. W pewnych przypadkach możemy nawet zapewnić, że klienci otrzymują swoje zamówienia w ciągu 24 godzin – przekonuje.

– Z drugiej strony w przypadku części i akcesoriów marek spoza naszej grupy głównych producentów stawiamy na rozwój reaktywny. To oznacza, że rozwój opiera się wyłącznie o zapytania naszych klientów. Dlatego nasze zapasy magazynowe odpowiadają aktualnym potrzebom. W praktyce oznacza to, że możesz się z nami skontaktować, aby uzyskać informacje dotyczące części i akcesoriów do wszystkich marek małych maszyn do robót ziemnych. Jeśli nie będziemy mieli szukanej przez klienta części, nasza rozbudowana usługa wyszukiwania przetworzy odpowiednio zapytanie. Dostawa zamówienia może przebiegać trochę wolniej, jednak zawsze staramy się, aby części były dostarczane na czas – twierdzi Tijgat.

Wyzwania przyszłości 

– Ten sposób działania sprawdza się, dlatego będziemy podążali w tym kierunku. Jednak z drugiej strony dążymy do rozwoju. Przede wszystkim chcemy poszerzać naszą gamę produktów na różne sposoby: dodając nowe części, nowe marki i typy sprzętu – przekonuje przedstawiciel TVH. – Po drugie dążymy do wzmocnienia naszej dotychczasowej oferty produktów do małych maszyn do robót ziemnych. Na przykład chcemy utrzymać stały, wysoki poziom zapasów magazynowych części i akcesoriów, które są bardzo popularne. Jedno jest pewne: nasz asortyment produktów stale się rozwija, a nowe części dodajemy każdego dnia. W miarę rozwoju w centrum uwagi pozostają potrzeby naszych klientów – kwituje.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.