[ATB] Budownictwo

Dalsze ujednolicanie zakresu prac utrzymaniowych

Data publikacji:

Kontynuując proces standaryzacji prac utrzymaniowych oraz w trosce o wysoki poziom świadczonych usług, GDDKiA zaktualizowała dotychczasowe dokumenty na „Całoroczne utrzymanie dróg krajowych zarządzanych przez Generalna Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad wraz ze wszystkimi elementami”

Unifikacja dokumentów ma na celu wypracowanie optymalnego, jednolitego podejścia w zakresie utrzymania dróg, uwzględniającego uwarunkowania lokalne w odniesieniu m.in. do potencjalnych firm wykonawczych oraz możliwości kadrowych w zależności od przewidzianych zadań do wykonania. W miarę pozyskiwania wiedzy, doświadczenia i występujących uwarunkowań zewnętrznych, dokumenty będą podlegały procesowi aktualizacji.

W celu zapewnienia dostępu do informacji i wiedzy dla wszystkich uczestników rynku utrzymaniowego oraz innych zarządców dróg.

fot. GDDKiA

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.