[ATB] Nowości Ładowarki teleskopowe

Debiut nowej teleskopowej

Data publikacji:

Na tegorocznych targach ARA Show w Orlando chiński producent Sany po raz pierwszy zaprezentował ładowarkę teleskopową STH1056A.

Model STH1056A zapewnia maksymalny udźwig wynoszący 4500 kg oraz maksymalną wysokość podnoszenia równą 17,11 m. Maszyna w standardzie wyposażona jest w aparat tylny szerokokątny, stabilizatory montowane na osi, dużą kabinę, silnik Cummins o mocy 130 KM oraz skrzynię biegów Dana VDT12000.

Nowa ładowarka teleskopowa jest obecnie produkowana w zakładzie Sany w Chinach, ale pod koniec br. jej produkcja zostanie przeniesiona do Peachtree, w stanie Georgia (USA). – Chcemy dostarczać produkt oparty na wartości – mówi Ben Miller, dyrektor sprzedaży Sany America.

W tym roku firma zamierza rozszerzyć swoją linię ładowarek teleskopowych i wprowadzić model o udźwigu 5443 kg. Producent ponownie zaprezentuje nową maszynę podczas targów ConExpo 2020 w Las Vegas (10-14 marca).

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.