[ATB] Technika VDMA

Demopark - Największa w Europie wystawa plenerowa

Data publikacji:

W dniach 23-25 czerwca br. w niemieckim Eisenach po raz jedenasty odbędą się największe europejskie targi techniki komunalnej Demopark.

Wystawa co roku przyciąga ponad 35 tys. odwiedzających, bezpośrednio związanych z branżą komunalną, przedstawicieli gmin i zakładów komunalnych, a także firmy zajmujące się utrzymaniem dróg i pielęgnacją terenów zielonych oraz pól golfowych. Targi Demopark są organizowane przez Gesellschaft zur Förderung des Maschinenbaues, spółkę w 100% zależną od VDMA.
– Dzięki naszemu programowi maszyn, urządzeń i systemów, prezentowanemu w unikalny sposób, tworzymy udogodnienia dla wszystkich odwiedzających. Nasze targi są z pewnością bardziej właściwe dla tego sektora i zapewniają o wiele lepsze podstawy do podejmowania decyzji o zakupie maszyn niż zwykła wystawa statyczna polerowanych maszyn, których często nie można nawet dotknąć – wyjaśnia dr Bernd Scherer dyrektor zarządzający VDMA i dyrektor ds. wystaw.

Atrakcja międzynarodowa

Rzut oka na listę rejestracyjną pokazuje, jak szeroki jest zasięg targów Demopark. – Z dumą witamy pod koniec czerwca w Eisenach około 80 wystawców z 16 krajów. Ten niezmiennie wysoki poziom podkreśla również międzynarodową atrakcyjność tej innowacyjnej wystawy – mówi Scherer. Z łączną liczbą około 400 zgłoszonych organizator po raz kolejny prawie osiągnął limit powierzchni wystawienniczej. Ponadto podczas tegorocznej edycji wielu wystawców powiększyło swoją powierzchnię ekspozycyjną, aby mieć możliwość zaprezentowania większej ilości maszyn w atrakcyjnym otoczeniu.
Niemieckiej wystawie towarzyszyć będą specjalne pokazy. – Nasze ekscytujące pokazy są tak samo znane, jak nasz wyjątkowy format demonstracyjny. Ich celem jest inspirowanie, zaskakiwanie i edukowanie, ale także zachęcanie do myślenia poza schematami – wyjaśnia Scherer. Dzięki pokazowi „Tree Generator” organizator chce w zabawny sposób podnieść świadomość gości dotyczącą znaczenia drzew w miejskich terenach zielonych. Natomiast podczas „Special Turf Show” zaprezentowane zostaną zupełnie nowe rozwiązania na konserwację trawnika dla profesjonalistów. Ciekawe koncepcje i nowości zostaną przedstawione i omówione pod hasłem „Technologie praktyczne dla gmin”. Pomysły na cyfrowe połączenia międzysystemowe i bardziej konwencjonalne podejścia będą brane pod uwagę w równym stopniu.
W tym roku z listy ponad 80 produktów zgłoszonych do międzynarodowego konkursu innowacyjności Demopark, specjalnym medalem nagrodzonych zostanie 15 pomysłów.

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.