[ATB] Aktualności

Diamentowy Tydzień z Kiloutou

Data publikacji:

Któż by nie chciał zaoszczędzić na akcesoriach budowlanych? Jeśli należysz do tej grupy, powinna zainteresować Cię nowa akcja firmy Kiloutou. A jest nią Diamentowy Tydzień, który odbędzie się w dniach 18-22 marca.

    Diamentowy Tydzień z Kiloutou

W ofercie firmy Kiloutou znajdują się profesjonalne tarcze i wiertła diamentowe renomowanych marek, takich jak Dr. Schulze, Tyrolit, Hilti, Milwaukee i Cedima. Uczestnictwo w Diamentowym Tygodniu to zaś unikalna okazja, aby zdobyć wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Im więcej zamówisz, tym większy rabat możesz otrzymać – nawet do 75%!

Wystarczy sprawdzić cennik, zapoznać się ze szczegółami promocji oraz złożyć zamówienie. Należy skorzystać z formularza online dostępnego na stronie promocji lub skonsultować się z przedstawicielami Kiloutou osobiście w jednym z oddziałów firmy lub poprzez kontakt z doradcami techniczno-handlowymi Kiloutou.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.