[ATB] Nowości

Dieci Pegasus Elite z nową kabiną

Data publikacji:

Współczesne firmy budowlane, aby zoptymalizować cykle pracy i zapewnić nieprzerwaną wydajność, potrzebują wszechstronnych i łatwych w obsłudze maszyn. Odpowiedzią na te potrzeby jest nowa seria ładowarek teleskopowych obrotowych Pegasus Elite firmy Dieci, która łączy w sobie bezpieczeństwo, funkcjonalność i wysoką wydajność. Nowy model, Pegasus 60.35, został zaprojektowany z myślą o podnoszeniu i transportowaniu ciężkich ładunków z maksymalną precyzją, oferując profesjonalistom z branży budowlanej odpowiednią wydajność operacyjną.

    Dieci Pegasus Elite z nową kabiną

 

Elektronika i system Easy Tech

Pegasus Elite został wyposażony w zaawansowany system Easy Tech, opracowany przez dział R&D firmy Dieci. System ten zapewnia precyzyjną kontrolę ruchów, możliwość ustawienia maksymalnych parametrów oraz automatyczne sterowanie wysięgnikiem w sześciu trybach pracy: Normal, Soft, Heavy, Eco, Wall i Floor. Dodatkowo, zaawansowany system przeciwdziałający przewróceniu (Anti Tilt System-Pro) i elektronicznie kontrolowana pompa z czujnikiem obciążenia zapewniają dynamiczne dostosowanie do warunków pracy.

 

Nowości w kabinie

Kabina ładowarki teleskopowej Pegasus Elite została całkowicie przeprojektowana, oferując nowoczesne i intuicyjne sterowanie. W kabinie znajdują się dwa wyświetlacze: 4,3-calowy do funkcji operacyjnych oraz 12-calowy multi-touch do zarządzania zaawansowanymi funkcjami maszyny. Operator może łatwo dostosować tryb pracy, oświetlenie, diagram roboczy oraz środek ciężkości maszyny. Dzięki możliwości personalizacji układu wyświetlacza, obsługa maszyny staje się bardziej intuicyjna, co jest szczególnie korzystne w sektorze wynajmu krótkoterminowego.

 

Komfort, widoczność i bezpieczeństwo

Pegasus Elite zapewnia maksymalny komfort operatora, począwszy od 4 drabin dostępowych i kontrolowanej z kabiny kładki, aż po dwa proporcjonalne dżojstiki i kontrolki w podłokietniku. Duże powierzchnie szklane gwarantują pełną widoczność, a system monitorowania otoczenia obejmujący do 3 kamer zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. LED-owe światła robocze, podświetlane przyciski i ergonomiczne fotele z funkcją odchylania tworzą idealne warunki pracy, niezależnie od środowiska roboczego.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.