[ATR] Aktualności SerafinAvant

Dni Otwarte PUH Serafin w Skale

Data publikacji:
Dni Otwarte PUH Serafin w Skale
Dni Otwarte PUH Serafin w Skale
Dni Otwarte PUH Serafin w Skale
Dni Otwarte PUH Serafin w Skale

W dniach 27-28 maja, po trzyletniej przerwie spowodowanej pandemią Covid-19, odbyła się kolejna, już piąta edycja Dni Otwartych w firmie Serafin. Spotkanie tradycyjnie odbyło się w oddziale firmy w miejscowości Skała (Małopolska). Na miejscu odbyła się prezentacja maszyn komunalnych, budowlanych, ogrodniczych i leśnych oraz praktyczne pokazy. 

Każdy z klientów uczestniczących w wydarzeniu mógł samodzielnie przetestować prezentowany sprzęt. A było co testować, ponieważ w tych dniach firma Serafin udostępniła klientom pełną gamę maszyn znajdujących się w jej ofercie, m.in.: Avant - miniładowarki wraz z osprzętem, Digga - wiertnice i koparki łańcuchowe, Dinolift - podnośniki koszowe, Dynaset - generatory i osprzęt hydrauliczny do maszyn, Femac - mulczery hydrauliczne, Grillo - kosiarki, karczownice czy ciągniki jednoosiowe, Hunklinger - chwytaki do układania kostki brukowej, Japa - piło-łuparki, Krpan - wciągarki leśne, piło-łuparki, Leguan - samojezdne podnośniki koszowe, Müthing - kosiarki bijakowe, R2 - glebogryzarki i brony wirnikowe czy nawet testery do mierzenia wilgotności ziarna - Supertech.

Na gości czekały również liczne promocje i oferty specjalne obowiązujące tylko podczas Dni Otwartych, a chętni mogli z bliska przyjrzeć się, jak wygląda zaplecze techniczne firmy oraz serwis i okazały magazyn części zamiennych do produktów oferowanych marek.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.