[ATB] Aktualności

Doka - Nagroda bezpieczeństwa za FreeFalcon

Data publikacji:

Podczas międzynarodowych targów budowlanych Matexpo, które odbyły się w dniach 11-15 września w belgijskim Kortrijk, firma Doka zdobyła nagrodę za bezpieczeństwo - wyróżnieniem tym uhonorowano FreeFalcon, mobilny system zabezpieczający przed upadkiem z wysokości.

Nagrody Matexpo Awards zostały wprowadzone w 2007 r., a wystawcy targów (w tym roku odbyła się już 38. edycja) otrzymują je za produkty, które są najbardziej innowacyjne i przyjazne dla środowiska. Trzecia nagroda - Safety Award - została dodana w tym roku. Firma Doka otrzymała ją za mobilny system ochrony przed upadkiem z wysokości o nazwie FreeFalcon.
– Dzięki FreeFalcon mamy profesjonalne i odpowiednie rozwiązanie, które pozwala naszym klientom pracować bezpiecznie i mobilnie bez straty czasu na zainstalowanie. Jako specjaliści od deskowania zawsze optymalizujemy nasze systemy deskowań i oferujemy systemy bezpieczeństwa i usługi cyfrowe na przyszłość. Zdobycie nagrody za bezpieczeństwo jest bardzo motywujące dla naszego zespołu Doka, ponieważ dowodzi, że mamy dobre produkty i że klienci nam zaufali – podkreślił Koen Lamers, dyrektor zarządzający Doka Belgium.
FreeFalcon jest jednym z najnowszych produktów bezpieczeństwa firmy Doka. Zapewnia elastyczne punkty mocowania nad głową, wypełniając szczelinę bezpieczeństwa na placach budowy i oferując bardzo dobre połączenie bezpieczeństwa i swobody ruchu. Mobilna kotwa zabezpieczająca przed upadkiem z wysokości zapewnia bezpieczeństwo osób w miejscach, w których ryzyko upadku jest największe.

Wyróżnienie dla DokaXact

Bezpieczeństwo nie było jedyną dziedziną, w której wyróżniono produkt firmy Doka. Chodzi bowiem o DokaXact - pierwszy interaktywny, oparty na czujnikach system do dokładnego pozycjonowania elementów szalunków ściennych dla konstrukcji pionowych, np. rdzeni betonowych w budynkach wysokich. Jest to narzędzie, które pozwala geodetom i zespołom budowlanym na szybkie i precyzyjne ustawienie szalunków ściennych stosowanych w systemach wspinaczkowych. Składa się on z zestawu czujników, które są dołączane do zdefiniowanych punktów pomiarowych i komunikują się bezprzewodowo z jednostką centralną.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.